750 TL red Switch klavye önerisi

Bütçe
Max 800

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Herkese iyi sosyaller.
Bütçe maksimum 800 olabilir üstüne çıkamam. Bir kez aldımı 4 5 sene kullanacağım bir klavye arıyorum. RGB var ise ışıklarının kapanması çok önemli. Red Switch istememin sebebi sessiz olması en önemli faktör de bu.

Şu anlık bulduğum güzel klavyeler:

İndirimde alınacak: REDRAGON K568 RGB DARK AVENGER RED Mekanik Gaming RED Switch Türkçe Klavye - inventus

Son düzenleyen: Moderatör:
K552 kumara öneririm, bu fiyata alınabilecek en iyi Outemu red klavyelerden biri.

K552 geçen yıl Avrupa'da en çok satan oyuncu klavyesiydi diğer seçeneği düşünmeyin bile. Gamepower klavye aldım 1 ayda tuş basmama sorunları başladı.

K552 Kumara çok iyi klavyedir böyle bir bütçeniz varsa Gamepower markasını unutun siz üzülürsünüz...
K552 geçen yıl Avrupa'da en çok satan oyuncu klavyesiydi diğer seçeneği düşünmeyin bile. Gamepower klavye aldım 1 ayda tuş basmama sorunları başladı.
Başka ne olabilir seçenek olarak ?

K552 Kumara çok iyi klavyedir böyle bir bütçeniz varsa Gamepower markasını unutun siz üzülürsünüz...
K552 kumara öneririm, bu fiyata alınabilecek en iyi Outemu red klavyelerden biri.
O parayı çöp etmek istemiyorsanız son seçeneği aklınızdan silin, Redragon K552 Kumara iyi gidebilir.
Arkadaşlar başka bir öneriniz yok mudur?

@BerkayZ87 @hadwiger

Son düzenleme:
Hocam Ğ ve Ü tuşları yok bunda.

Var, sadece İngilizce layouta göre tuşlar basıldığı için yerlerinde başka semboller var. Eğer bilgisayar Türkçe layoutta ise o tuşlar Ğ ve Ü yazacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı