750 TL RGB Mekanik Klavye Önerisi

kurosakiemir

Hectopat
Kışa doğru indirimde güzel bir klavye almayı düşünüyorum. Aklımda Razer Blackwidow Chroma v2, Corsair Strafe RGB olmak üzere iki seçenek var. Hangisini almalıyım veya başka bir tane mi almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Henüz yeni yaz gelmişken 5-6 ay sonra almayı düşündüğünüz bir klavye için şimdiden konu açmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Corsair Strafe RGB kullanıyorum. Öneririm. Hem malzeme kalitesi ve RGB ışıklandırması çok iyi. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.
Dostum klavye ile ilgili sorularım şunlar:
1- Tuşların hissiyatı nasıl, sesler yeterince tatmin edici mi?
2- Renkler nasıl karanlıkta iyi ışık saçıyor mu?
3- Özel tuşlar veriliyor sanırım yanında kullanımı rahat mı?
4- Audio Visualizer gibi bir özellik var mı?
5- Bilek desteği rahat mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

Dostum klavye ile ilgili sorularım şunlar:
1- Tuşların hissiyatı nasıl, sesler yeterince tatmin edici mi?
2- Renkler nasıl karanlıkta iyi ışık saçıyor mu?
3- Özel tuşlar veriliyor sanırım yanında kullanımı rahat mı?
4- Audio Visualizer gibi bir özellik var mı?
5- Bilek desteği rahat mı?
Şimdiden teşekkür ederim.
1- Red switch var. Bu yüzden çok sesli değiller. Ama tuşların hissiyatı güzel.
2- RGB'si çok güzel. Arka plaka beyaza boyandığı için renkler daha iyi yayılıyor.
3- MOBA VE FPS tuş takımları veriliyor. ( Q-W-E-R-D-F ve W-A-S-D) Hissiyat olarak biraz farklılar ama belirgin olarak rahatsız etmiyor. Tuşlar eğimli yapıldığı için daha rahat ediyorsunuz ve başka tuşlara basma gibi bir sorun oluşmuyor.
4- Audio Visualizer desteği var fakat Corsair Void kulaklığa sahip olmanız gerekiyor.
5- Bilek desteği plastik. Rahatsızlık vermedi bana. Ağrıda yapmadı.

1- Red switch var. Bu yüzden çok sesli değiller. Ama tuşların hissiyatı güzel.
2- RGB'si çok güzel. Arka plaka beyaza boyandığı için renkler daha iyi yayılıyor.
3- MOBA VE FPS tuş takımları veriliyor. ( Q-W-E-R-D-F ve W-A-S-D) Hissiyat olarak biraz farklılar ama belirgin olarak rahatsız etmiyor. Tuşlar eğimli yapıldığı için daha rahat ediyorsunuz ve başka tuşlara basma gibi bir sorun oluşmuyor.
4- Audio Visualizer desteği var fakat Corsair Void kulaklığa sahip olmanız gerekiyor.
5- Bilek desteği plastik. Rahatsızlık vermedi bana. Ağrıda yapmadı.
videosunu izlediğimde herhangi bir statik efekte rastlamadım , statik efekti var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı