750 TL VDSL modem önerisi

• Konuyu başlatan CeYBeR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 456

CeYBeR

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.
Turkcell Superonline kullanıyorum 35 Mbps paketim.
Benim sorunum evdeki Wi-Fi her yere ulaşmıyor 3+1 evde oturuyorum salonumda kurulu modem ama her yere gitmiyor.
Hangi modemi alıp kullanmalıyım bütçem 750 geçmezse çok sevinirim.
Modem alırken bu konuda hangi özelliğine dikkat etmem gerekiyor.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.
Turkcell Superonline kullanıyorum 35 Mbps paketim.
Benim sorunum evdeki Wi-Fi her yere ulaşmıyor 3+1 evde oturuyorum salonumda kurulu modem ama her yere gitmiyor.
Hangi modemi alıp kullanmalıyım bütçem 750 geçmezse çok sevinirim.
Modem alırken bu konuda hangi özelliğine dikkat etmem gerekiyor.

Bence sinyal güçlendirici alın.

Elimde boşta bir Asus AC55U var ilgilenirseniz ikinci el ile, dediğiniz fiyatlara konuşuruz. Onun haricinde bence sinyal güçlendirici daha mantıklı bir çözüm. İlle modem alacağım diyorsanız bence Asus'tan şaşmayın.

Honor 3 F/P olarak iyidir.
Elimde boşta bir Asus AC55U var ilgilenirseniz ikinci el ile, dediğiniz fiyatlara konuşuruz. Onun haricinde bence sinyal güçlendirici daha mantıklı bir çözüm. İlle modem alacağım diyorsanız bence Asus'tan şaşmayın.
sinyan güçlendirici alacağım hocam ama bir model buldum bilginiz var mı adsl ileride fibere falan geçersek destekler mi

desteklemiyor ise olmaz mı kullanamaz mıyız hocam onu tam anlamadım kusura bakmayın çok bir bilgi sahibi değilim bu konulara
Tabi ki kullanabilirsiniz. Ama wifi 6 destekli cihazlarınız varsa wifi 6 router almanız ileriye dönük olur. Tabi biz ne zaman 1 Gbps hızları görürüz o ayrı bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı