750 TL'lik ekran kartı önerisi

Aynı sitedeki ya da diğer sitelerdeki kartlardan çok daha ucuz. VGA diye bir şey yazıyor onu anlamadım. Asus bir de normalde MSI ile yarışır fiyatta. Ama bu üründe daha ucuz.

Ben taksitle alacağım buranın taksit fiyatları değişik ve yüksek. İnşallah R9 285 ya da GTX960 indirime girer de alacağım zaman alabilirim. O attığım bağlantıda ki kasa nasıl? Yeterli mi?

Sadece gta v testlerinde google amcaya yazdığın zaman grafikler çıkar. Gtx 770 gtx 960 dan önde R9 280X ile ise başa baş gidiyorlar. Galaxy'nin HOF serisi iyi diyorlar bende diyenlerin yalancısıyım ve fiyatı sadece şuan hepsi burada da bu kadar uygun. Hafta sonu ben almayı düşünüyorum sende bir düşün.

Galaxy Nvidia GTX 770 HOF V2 2GB 256Bit GDDR5 (DX11.2) PCI-E Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Galax Nvidia GeForce GTX 960 EX OC 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı bu nasıl?

Sapphire R9 285 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar ya da bu?

Her iki kartın da Technopat videolarını izledim. R9 280'da kendi verdiği ayarlarda Texture Highta iken 960'ta Normal'de geliyor. R9 280'de daha iyi ayarlar var..
R9 280'de 3GB vram olduğunu için texture high'a alır. GTX 960'da vram 2gb, texture high alınca 21xx gibi bir vram kullanıma çıkıyor ve oyun bu yüzden high'a default olarak almıyor(Ancak ayarı kapatıp, kendiniz High'a alabilirsiniz). GTX 960 kullanıyorum texture high aldığım zaman 80-70 FPS arası alıyorum. Bence r9 280'den ziyade R9 285 ya da gtx 960 alman daha iyi olur.

Yok sonradan ayarları düzeltiyorlar videoda. Ama tamamen yükseltimyorlar bilemedim doğrusu. Eğer ki MSI'ın GTX960'ı düşerse kesinlikle onu alırım. Ama şu durumda R9 280 gibi duruyor. YA MSI R9 280 alacağım ya da Sapphire R9 285. Ama MSI'ın App'ları falan daha iyi. O kadar da FPS farkı olmuyor 2-3 FPS ancak. Buranın videosu zaten izleyebilirsiniz. R9 280de ise Tüm ayarları Very High'a (bir kaç ayar hariç shadow quality dahil) reflection quality'i de ultra yapıp oynuyorlar. Ve kasma vs. olmuyor. İşlemciye falan da bağlı mıdır?

Neden böyle dediniz ki?

Turkcell'in 1000 TL'ye oyun canavarı bilgisayar toplama kampanyasından mı yararlansaydım yoksa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlattığım için özür dilerim sosyale bu aralar sık sık bakamıyorum . Sapphire R9 285 OC kullanan biri olarak sadece ses problemi var . Yükte iken 3200 RPM ' e ulaştığını ve sıcaklığını ise 81 derece olarak gördüm. Verdiğim bilgiler bu kartın FurMark ' ta 15 dk test sonuçlarıdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı