500 TL'lik ekran kartı önerisi

Yer
Colombia,Medellin
Daha fazla  
Arkadaşlar beni idare edecek sonradan değiştirilecek ekran kartı öneriniz var mı?
CS:GO, LoL oynarım.
İkinci el almayı planlıyorum ama temiz olduğunu, sıkıntısız olduğunu nasıl anlarız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar beni idare edecek sonradan değiştirilecek ekran kartı öneriniz var mı?
İkinci el almayı planlıyorum ama temiz olduğunu, sıkıntısız olduğunu nasıl anlarız?
İkinci el RX 460 OEM bulunabilir. İlk önce yaşadığınız yerdeki ilanlara bakın. Gidip test edip elden alma imkanın olur hem. Gerekli testleri yaparsın ilk önce sonra alırsın kartı.

2.el RX 460 modellerine bakın Letgo ve sahibinden ile. Sisteminizi belirtirseniz sağlıklı olur belki işlemciniz düşük gelebilir.

RX 550 fiyatını hak etmiyor almaya değmez. O fiyata RX 460 alınabiliyor.

İkinci el ilanlara ya da Aliexpress'e bakabilirsin. Ben Gaming X RX 470 bulmuştum 500 liraya Sahibinden.com'da sende bakabilirsin. Bütçene göre RX 460, RX 470, R9 2xx, R9 3xx, GTX 1050, GTX 9xx ya da GTX 750 kartlar var. R9 serisi eski kart birde kronik problemleri var diye duymuştum bulabilirsen önceliğin RX 470, RX 460 olsun bulamazsan GTX 1050 vesaire bak.

RX 470 > RX 460 > R9 serisi > GTX 1050 > GTX 9xx > GTX 750.

Bütçeyi az daha artttırabilirsen sıfır bir RX 550 alabilirsin.
Şimdilik kullanıcaksan seni çok memnun edecektir.
Herkes 0 fiyatını haketmiyor diyor ama bence ediyor.
700 liraya tüm oyunları oynatan bir ekran kartı.
MSI RX 550 var bende ve memnunum.

Bilmiyorum ben 750 Ti kullanıyorum istersen alabilirsin GTA 5'te oynatıyor. İşte Technopat video linki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ciddi misiniz 700 TL RX 570 bulunabiliyor 2.el olarak ya da RX 460-560 alınabiliyor. Söylediğim bütün kartlar RX 550'den daha iyi performans veriyor.

Hocam birşey diyebilir miyim? Parana göre daha fiyat performans parça almak yerine neden tüm paranı harcayarak onlardan daha düşük fiyat performans olmayan parça alırsın ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı