750 TL'ye CS:GO skin önerisi

Hocam skin fiyatları fena hype yapmış. Haziran'da 350 TL'ye sattığım skin dün 700 TL olmuş. Aynı şekilde 400'e sattığım bir skin de 800 TL olmuş.
Şu an Steam pazarında çok acayip bir şekilde fiyatlar yükselmiş. Bu fiyatlar 3. parti sitelerde hala aynı ama. Ben Steam pazarında şu an küçük çaplı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Şu anda almayın ama hocam fiyatı çok gösteriyor normalde 250 bandında fiyatı. Fiyat teklifi verin şu anda olan ilanları almayın.

Evet evet neden böyle ya? 2 güne dahada artar gibime geliyor
Steamde olan bir bug yüzünden böyle yeni ilanlar gözükmüyor yakında düzeltilir diye umuyorum.

Evet evet hocam ama hiç kasa alasım yok riske girmeye değmez sadece silah skinlerine bakıyorum tavsiyeniz için teşekkürler ❤️

Evet evet 650 ye aldığım şuan 1200 tl hocam ya :(

Yatırım için mi alıyorsunuz kullanmak için mi hocam?

Şu an Steam pazarında çok acayip bir şekilde fiyatlar yükselmiş. Bu fiyatlar 3. parti sitelerde hala aynı ama. Ben Steam pazarında şu an küçük çaplı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Kesinlikle hocam. Bir de yaz indiriminde bir günde 300-400 TL yükselmesi anormal.

Yatırım hocam böyle 10 11 tane hesabımda 800 TL var her birinden 1 tane alıp bekleteceğim.

Five-SeveN | Sertleştirilmiş Kasa bu skini önerirmisiniz?​

İyi bir pattern bulduysanız olabilir ama genel olarak iyi bir yatırım olacağını düşünmüyorum.

Evet evet hocam ama hiç kasa alasım yok riske girmeye değmez sadece silah skinlerine bakıyorum tavsiyeniz için teşekkürler ❤️
Hocam kapsüllerde bir risk yok emin olun alacağınız skin size düşündüğünüz kadar kar ettirmeyecek. 750 liraya aldığınız skinden 100 lira kar etmek için o skinin 1000 lira olması lazım o yüzden hiç mantıklı değil. Kapsüller şu ana kadar hiç zarar ettirmemiş bir daha düşünün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı