750 TL'ye GTX 750 alınır mı?

Bütçe
1000

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
GTX 750 Ti ikinci el fiyatlarına baktığımda 2 GB modeli için çok fazla fiyat biçiyorlar, 1200 TL cinsinden. Benim de o kadar bütçem yok, maksimum bütçem 1000 TL ama daha da ucuza bulabilirsem benim için iyi olur. Şimdilik 750 TL'ye GTX 750 model buldum (Ti değil). Ti ve 2 GB modelleri dediğim gibi 1200 istiyor. Eski bilgisayarımı da canlandırmak için yanına xenon X5450 koyacağım ve 350W PSU'a sahibim. Sizce alınır mı?

Hocam kullanım amacına bağlı, sadece CS/Valorant vesaire oynuyorsan 750'yi tak çalıştır kullan. 260x'in performans farkı fiyata değer gibi gözüküyor.
Valorant falan da oynayacağım evet, ama bir tek klasik oyunlarla da sınırlı kalmayacağım tabii ki. Arada hikayeli birkaç oyun da oynarım yani. GTA 5'deki performansı da benim için önemli, roleplay serverlarında da fazlasıyla vakit geçiriyorum.

Neden, o kadar kötü mü? Bunun yerine R7 260X mi almalıyım, üzerine biraz daha para koyup? Şimdi 1050 TL'ye buldum bir tane.
Yani özünde o kadar kötü kart değil ama sonuç olarak 2022 yılındayız ve günümüz için yetersiz maalesef. İkinci el olması da ayrı bir sorun. Yıpranmış veya fazla kullanılmış olma ihtimali yüksek.

Geri
Yukarı