750 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
750

DaggeroN

Hectopat
Daha fazla  
Bir önceki kullandığım mouse Razer DeathAdder V2 idi. Buna benzer gecikmesi az kablosuz bir mouse arıyorum. İncehesap'ın gaming gecesinde Glorious Model D var şu anda. 750 TL civarına düşerse almayı düşünüyorum.

RAZER BASILISK X HYPERSPEED - 719 TL

Sizce hangisini almalıyım? Başka öneriniz varsa onlara da açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu daha iyi:
Razer'a tekrar bakınca pilli olduğunu gördüm. O yüzden tavsiye ettiğiniz mouse'a biraz daha sıcak bakmaya başladım. Ancak yine de Glorious'un fiyatını bekleyeceğim.

Razer'a tekrar bakınca pilli olduğunu gördüm. O yüzden tavsiye ettiğiniz mouse'a biraz daha sıcak bakmaya başladım. Ancak yine de Glorious'un fiyatını bekleyeceğim.
Düzgün bir fiyata düşerse o da alınabilir. Düşmezse önerdiğim mouse'u alabilirsiniz. Pişman olacağınızı sanmam, pek bilinmeyen ama sağlam mouse'ları olan bir marka.

Düzgün bir fiyata düşerse o da alınabilir. Düşmezse önerdiğim mouse'u alabilirsiniz. Pişman olacağınızı sanmam, pek bilinmeyen ama sağlam mouse'ları olan bir marka.
Hocam G102'yle palm grip'te rahat etmiş birisi Delux'u sorunsuz kullanabilir mi sizce?
Mağazalarda satılmadığı için deneyemiyorum.

G102:
1666710472369.png

Delux:
124,2 x 64,2 x 38,6 mm

Hocam G102'yle palm grip'te rahat etmiş birisi Delux'u sorunsuz kullanabilir mi sizce?
Mağazalarda satılmadığı için deneyemiyorum.

G102:
Eki Görüntüle 1553512

Delux:
124,2 x 64,2 x 38,6 mm
G102'de palm tutuş tam oturuyorsa M800DB'de parmaklarınız mouse ucuna tam yetişmez. Yine de sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum. Arada çok bir fark yok, yaklaşık 1cm fark fazla sorun çıkarmaz. İsterseniz elinizin ölçüleriyle de bir karşılaştırın ki içiniz rahat etsin.

G102'de palm tutuş tam oturuyorsa M800DB'de parmaklarınız mouse ucuna tam yetişmez. Yine de sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum. Arada çok bir fark yok, yaklaşık 1cm fark fazla sorun çıkarmaz. İsterseniz elinizin ölçüleriyle de bir karşılaştırın ki içiniz rahat etsin.
El ölçülerim uzunlamasına 18 cm enlemesine 8 cm hocam. Nereden karşılaştırabilirim?

Aklınızda kurabilirsiniz hocam en fazla. Benim bildiğim bir site veya tablo bulunmuyor. Eliniz küçük sayılmaz, sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.
Rtings'ten karşılaştırdım, G102 yoktu da aynı boyutta G203 vardı. Sıkıntı çekmem gibi duruyor dediğiniz gibi sağ olun.
Başınızı ağrıttım sorularımla ama bu Delux M800 kablosu bağlıyken (yani şarjdayken) kullanılabiliyor mu?

Bir önceki kullandığım mouse Razer DeathAdder V2 idi. Buna benzer gecikmesi az kablosuz bir mouse arıyorum. İncehesap'ın Gaming gecesinde Glorious Model D var şu anda. 750 TL civarına düşerse almayı düşünüyorum.

Razer Basilisk X HyperSpeed - 719 TL.

Sizce hangisini almalıyım? Başka öneriniz varsa onlara da açığım.

Hocam illaki kablosuz olması mı gerekiyor.

Geri
Yukarı