750 TL'ye kadar kasa önerisi

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayar topluyorum ve kasa seçiminde biraz kararsız kaldım. Hava sirkülasyonu iyi olan bir kasa arıyorum. PSU'yu yarı modüler alacağım. Bütçe olarak 3 tane sayı var. Maksimum 750 TL, 500 TL ve 600 TL 3 farklı sayı olmasının sebebi geri kalan parçaları yurt dışı veya yurt içi almama neden olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O modelin hava akışı oldukça iyi.

SilverStone Redline RL06 2x USB 3.0/2x USB 2.0 Mid Tower Kasa

Tek istenen şey hava akışıysa bu model. Ben eskiden bunu saçma sapan LED kasalardan sanardım ama baya sağlam. Meshify C ile falan kapıştırmışlar sen düşün.
Hava akışı için o model güzel, ama arkadaş tabii ki sadece hava akışı istemez :) Kablolama açısından sıkıntılı bir kasa. Amazon.de ücretsiz kargoyu sonlandırmasa çok iyi olurdu cidden. Meshify C gibisi var mı ya?

Kasayı dışardan alma şansınız yok mu? Hava akışına önem veriyorsanız sağlam modeller önerecektim.
Eğer son toplam olarak 500-700 TL arasında olacaksa neden olmasın? :D
NZXT S340 bakabilirsin.
Güzel kasa beğendim, teşekkür ederim. Peki hangi site üzerinden alayım? N11'de 550 TL'ye var.
Bu kasa baya güzelmiş. Teşekkürler.
@Silinen üye Siz ne düşünüyorsunuz hocam üzer mi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı