7500-10.000 TL telefon önerisi

S21 kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını dinleyebiliriz o halde. Kamerası ve Exynos kafamda soru işareti hala. Ne kadar iyi olsa da 888 olsa daha iyiydi sanki.

S21'in kamerası S20 FE'ye nazaran çok daha iyi. CPU olarak Exynos 2100, Snapdragon 888'in muadili durumunda. Çok bi' eksikliğini hissedeceğinizi sanmıyorum.

S21'in kamerası S20 FE'ye nazaran çok daha iyi. CPU olarak Exynos 2100, Snapdragon 888'in muadili durumunda. Çok bi' eksikliğini hissedeceğinizi sanmıyorum.
Hocam S21 FE'nin bataryası sizi de bir tık geri plana atmıyor mu alıcı gözle bakıcak olursanız.Sırf bataryası yüzünden A52s düşünmeye başladım.

Hocam S21 FE'nin bataryası sizi de bir tık geri plana atmıyor mu alıcı gözle bakacak olursanız. Sırf bataryası yüzünden A52s düşünmeye başladım.

İki modelinde batarya kapasiteleri aynı. Ancak A52S'in pil ömrü bi' tık daha iyi. Ancak donanımı göz önüne alırsak; küçük bir kullanım süresi farkı için daha düşük donanıma yönelmek mantıksız geliyor.

İki modelinde batarya kapasiteleri aynı. Ancak A52S'in pil ömrü bi' tık daha iyi. Ancak donanımı göz önüne alırsak; küçük bir kullanım süresi farkı için daha düşük donanıma yönelmek mantıksız geliyor.
Aradaki yaklaşık 2000 TL farka değer mi peki? Bütçemi zorlamam gerekecek değer diyorsanız.

Geri
Yukarı