7500-8000 TL sistem toplama

Neden APU almak istemiyorsunuz?
benim toplam bütçem 8200 ancak apu sistemler kötü zannediyorum çünkü fazla bilgim yok ve bana arkadaşım öneriyor sizin önerdiğiniz şeyleri arkadaşıma gönderiyorum o karar verior
Benim bütçem 8200 ve daha da fazla çıkamam o yüzden biraz daha düşük bütçeli olsa şimdilik iyi olur.

benim toplam bütçem 8200 ancak apu sistemler kötü zannediyorum çünkü fazla bilgim yok ve bana arkadaşım öneriyor sizin önerdiğiniz şeyleri arkadaşıma gönderiyorum o karar verior

Peki neden o arkadaşınıza toplatmıyorsunuz? O arkadaşınız APU sistemlere kötü diyorsa ne bileyim yani.

apu sistem bende almak isterim ama 1-2 yıl içerisinde çok fazla bütçe toplayabilceğimi düşünmüyorum
Peki neden o arkadaşınıza toplatmıyorsunuz? O arkadaşınız APU sistemlere kötü diyorsa ne bileyim yani.
arkadaşım kötü demiyor.Ancak şöyle dedi bana :
adam apu sistem neden öneriyor
biliyormusun
SANA DİYORKİ
SİSTEMİN GÜZEL OLMASINI İSTİYORSAN
sana msi radeon rx 580 önericek
apu sistem bende almak isterim ama 1-2 yıl içerisinde çok fazla bütçe toplayabilceğimi düşünmüyorum

biliyormusun
SANA DİYORKİ
1-2 yıl sonra ekran kartları düşünce rx 580 önericek ama bizim şuan almamız lazım dior

biliyormusun
SANA DİYORKİ

1-2 yıl sonra ekran kartları düşünce rx 580 önericek ama bizim şuan almamız lazım dior
O arkadaşın bi aratsın bakalım RX 580 kaç TL'ymiş.

biliyormusun
SANA DİYORKİ

Siz en iyisi o arkadaşınıza toplatın. Şu an yaptığınızı doğru bulmuyorum.

Monitör dahil 8200 en fazla.

7600 TL tutuyor. RAM'ler RGB olsun isterseniz:

Anakart alınırken satıcı ile iletişime geçilip BIOS güncellemesi yapmasını söylemeniz gerekmekte.

Sizin attığınız mantıklı geliyor ancak stok sorunu bitince ne kadar ucuzlaşır kartlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı