7500-8500 TL Ultrabook önerisi

ForTechnology

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, öncelikle başlıkta da belirttiğim gibi Ultrabook tavsiyesi istiyorum. Kendime ait bir Gaming laptop bilgisayarım var fakat yaptığım ve yapacağım işler için bana Ultrabook lazım. Almak istediğim Ultrabook modelinde olmasını istediğim özellikler var bunları madde halinde yazacağım. Bütçe konusuna değinirsem de, maximum bütçem 7.500-8.500 arası değişebilir. Lütfen bu konuya gerçekten Ultrabook'larla ilgili bilgisi olan ve gerçekten kullanım deneyimi olan arkadaşlar cevaplarsa çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

1- Her Ultrabook'ta olduğu gibi hafif ve taşınabilir olması çok önemli.
2- Yine her Ultrabook bilgisayarlar için önemli olan kısmı pil süresi benim için çok önemli (çünkü uzun saatler yazı/makale yazan birisiyim)
3- Yazı yazdığım için klavyesinin iyi olması lazım.

4- önereceğiniz markalar arasında ASUS, MSI, Dell, Lenovo standart serisi veya Thinkpad serisi, MacBook Pro ( sadece 2019-2020 modelini düşünebilirim fakat bütçem o kadar yok ) ve son olarak belki MacBook Air düşünebilirim.
5- Kesinlikle ve kesinlikle 180 derece tablet moduna geçebilen bir dizüstü istemiyorum.
6- Beni uzun yıllar götürecek, rahatça yazı yazabileceğim genel olarak her işimi görecek sağlam bir cihaz istiyorum.
Teşekkür ederim çok yardım geldi... 😅😅
Herhangi bir cevap veya yardım yok. Yetkililerden birisi bu konuyu görürlerse konuyu kapatabilirler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı