7500-9000 TL bandında laptop önerisi

Bütçe
7500-9000

tavi

Hectopat
Her türlü işimi yapabileceğim, 16 GB RAM'e sahip bir laptop arayışındayım. Genellikle oyun, dizi, film ve Online dersler için kullanacağım. Ekran kartı RTX3050 olursa daha iyi olur fakat bu fiyata bulunamazsa 1650 Ti'a da razıyım. Çok ısınma problemiyle karşılaşmak istemiyorum. En az 500 GB depolama da gerekli.

Onu alıp 16 GB RAM'e yükseltmekte mantıklı olabilir.

Son çarem bunu yapmak ama hala zamanım var, o yüzden hala bakınıyorum.

Fiyatı benim için çok yüksek ve Casper ürünlerin çok ısınma problemi olduğunu okumuştum o yüzden almaya pek yanaşmıyorum.

Son çarem bunu yapmak ama hala zamanım var, o yüzden hala bakınıyorum.

Fiyatı benim için çok yüksek ve Casper ürünlerin çok ısınma problemi olduğunu okumuştum o yüzden pek almaya yanaşmıyorum.

Bence biraz daha araştır hangisi hoşuna giderse onu al ama oyun için laptop istiyorsan bence senin istediğin özelliklerde bir laptop en az 10k vardır.

Bence biraz daha araştır hangisi hoşuna giderse onu al ama oyun için laptop istiyorsan bence senin istediğin özelliklerde bir laptop en az 10k vardır.

Aslında 8100 TL civarında bir fiyata tam istediğim özelliklere sahip bir HP Pavilion bulmuştum ama 2 gün içinde tükendi ve şu an fiyatı 9000 TL civarında. Hala zamanım olduğu için acele bir şekilde bir ürün satın almak istemiyorum çünkü düşük bir meblağ değil.

60Hz sorun değilse:
Bütçeni çıkarıp bunu almanı öneririm:

Geri
Yukarı