7500 TL altı telefon önerisi

• Konuyu başlatan akNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 542
Bütçe
0-7500

akNN

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden alacağım telefonu Yapı Kredi ile peşin fiyatına taksit olması sebebiyle. Bütçem belli daha üstü çok zor. Note 10 Pro ve M33 gördüm genel olarak ama başka fikirlere de açığım ve önerirken link atarsanız çok makbule geçer.

@BehzatAmirim @BERWAR

Eğer bulunduğunuz ilde kaçak telefon satıyorlarsa öyle daha üst modeller alabilirsiniz. OnePlus 9,Xiaomi MI11T Pro gibi. Yok illa sıfır diyorsanız eğer ki işlemciyle daha çok işiniz oluyorsa M33 almak daha mantıklı yok günlük kullanım,kamera vs. gibi işler için kullanılacaksa da Note 10 Pro alınabilir. Yenilenmiş isterseniz de iPhone SE 2 bakabilirsiniz gerçekten güzel telefon ve HepsiBurada üzerinde 12 taksitle satıyorlar.

Eğer bulunduğunuz ilde kaçak telefon satıyorlarsa öyle daha üst modeller alabilirsiniz. OnePlus 9, Xiaomi MI11t Pro gibi. Yok illa sıfır diyorsanız eğer ki işlemciyle daha çok işiniz oluyorsa M33 almak daha mantıklı yok günlük kullanım, kamera vs. gibi işler için kullanılacaksa da Note 10 Pro alınabilir. Yenilenmiş isterseniz de iPhone SE 2 bakabilirsiniz gerçekten güzel telefon ve Hepsiburada üzerinde 12 taksitle satıyorlar.

Sıfır alacağım o tarz kaçak mallar oturduğum yerde pek güven vermiyor :D yani galiba M33 alacağım biraz daha uyuyor bana Apple zaten sevmem gerek yok. Zaten Hepsiburada ile alacağımı da başta belirttim.

Hepsiburada üzerinden alacağım telefonu Yapı Kredi ile peşin fiyatına taksit olması sebebiyle. Bütçem belli daha üstü çok zor. Note 10 Pro ve M33 gördüm genel olarak ama başka fikirlere de açığım ve önerirken link atarsanız çok makbule geçer.

@BehzatAmirim @BERWAR

Bu bütçeye alabileceğiniz en mantıklı iki cihazı belirlemişsiniz zaten. Cihaz için önceliklerinize göre tercih yapabilirsiniz. Veya ikinci ele yönelirsiniz.

Bu bütçeye alabileceğiniz en mantıklı iki cihazı belirlemişsiniz zaten. Cihaz için önceliklerinize göre tercih yapabilirsiniz. Veya ikinci ele yönelirsiniz.

Tercih olarak M33'ü peşin fiyatına alışveriş kredisi ile taksitle buldum ama ekranı LCD olduğu için biraz şüphem var ama Note 10 Pro'yu peşin fiyatına taksitle bulma gibi bir şansım olmadığı için büyük ihtimalle M33'e yöneleyeceğim. Bir de içinde şarj adaptörü çıkmıyormuş galiba onun için bir öneriniz var mı?

Tercih olarak M33'ü peşin fiyatına alışveriş kredisi ile taksitle buldum ama ekranı LCD olduğu için biraz şüphem var ama Note 10 Pro'yu peşin fiyatına taksitle bulma gibi bir şansım olmadığı için büyük ihtimalle M33'e yöneleyeceğim. Bir de içinde şarj adaptörü çıkmıyormuş galiba onun için bir öneriniz var mı?
Orijinal almanız cihazı ileride satmanız için iyi olur.

Note 10 Pro yerine Note 10s alabilirsin, 8 GB RAM icin Pro almadım ben, 10s de 6 GB var yetiyor bana şahsen.
8GB RAM için ne alaka ? Redmi Note 10S'in de 8GB RAM'li bir versiyonu bulunuyor zaten. 10 Pro daha üstün bir cihaz.

Oyun oynamıyorsa ki kullanıcı 10 Pro yerine 10S tercih etmek için sebep yok.

8 GB RAM için ne alaka? Redmi Note 10S'in de 8 GB RAM'li bir versiyonu bulunuyor zaten. 10 Pro daha üstün bir cihaz.

Oyun oynamıyorsa ki kullanıcı 10 Pro yerine 10s tercih etmek için sebep yok.

Evet zaten doğru dürüst mobil oyun oynamıyorum PUBG gibi biraz yaşlı dayılar gibi basit oyunlar oynarım en fazla. Zaten siparişi verdim yardımcı olan herkese teşekkürler eğer üşenmezsem bir değerlendirmesini yaparım.

Geri
Yukarı