7500 TL bilgisayar toplama

Arkadaşlar alttaki sistem nasıl ısınma vb. sorunu var mıdır?
Onun dışında sizce işlemci bu ekran kartına göre iyi mi ve son olarak Zotac ekran kartları iyi mi ısınma sorunu var mı?
.

Reis paranın yarısını ekran kartına vermişsin başına gelecek sıkıntıları anlatıyorum. 500 Wolt güç kaynağı sistemi doyurmaz sakın alma en az 650 - 700 wolt. Ekran kartını 6 GB indirip daha yüksek FPS alabilirsin bu dediklerimi yaparak

16 GB oldugunu şimdi gördüm kusura bakma 600 wolt olur 8 GB ekran kartında var oyun canavarı bilgisayarın hayırlı olsun. Bu arada sinerjiden alıyosun aldıgında kargonun eve nasıl geldigini güvenilir olup olmadıgını bana yazarmsıın.

Tamam teşekkürler fakat üzgünüm bilgi veremem çünkü gidip alacağım mağazaları açılmış.
Tamam teşekkürler fakat üzgünüm bilgi veremem çünkü gidip alacağım mağazaları açılmış.

Bu arada adamlar bizle gayet ilgilendi iyi gibi gözüküyor burada almayı planlıyorum.

Bu arada adamlar bizle gayet ilgilendi iyi gibi gözüküyor burada almayı planlıyorum.

Yerinizde olsam GeForce serisi yerine yayın yapmayacak iseniz 5700XT tercih ederim ekran kartında. Power olarak da 650 en az gerekiyor sistemi dizerken bu tarz konulara dikkat etmeniz gerekli.

Geri
Yukarı