7500 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Bence şu an en iyi F/P modeli bu. Hem de bütçeden 1000 TL daha ucuz. Ek 8 GB RAM'de takarsınız. İsterseniz ek SSD'de takarsınız.

Monster ile kıyaslanacak olursa; Monster'ın önde olduğu özellikler işlemci ve ekran Hz değeri. Marka ve ürün kalitesi, ekran kartı, SSD boyutu gibi özelliklerde de Dell önde ve daha ucuz.

Bence şu an en iyi F/P modeli bu. Hem de bütçeden 1000 TL daha ucuz. Ek 8 GB RAM'de takarsınız. İsterseniz ek SSD'de takarsınız.

Monster ile kıyaslanacak olursa; Monster'ın önde olduğu özellikler işlemci ve ekran Hz değeri. Marka ve ürün kalitesi, ekran kartı, SSD boyutu gibi özelliklerde de Dell önde ve daha ucuz.

Monitörün 60 Hz ve TN panel olması aşağı çekiyor ürünü bana kalırsa onun dışında sistem özellikleri çok iyi.

Hocam bu bilgisayar özelliklerini bu fiyatta bulamıyoruz.
Ekran 60 Hz, tercih meselesi, ben tercih ederdim çünkü diğer özellikleri gayet iyi.
Bataryası iyi, incelemelerde gördüğüm kadarıyla günlük kullanımda en az 4-5 saati devirir.
Bu işlemci, i7-10750h ile yarışıyor bir araştırın isterseniz, F/P yapan en iyi özelliği de bu.
Ekran kartı, günümüz oyunlarında orta-yüksek ayarlarda gayet tatmin edici.

Geri
Yukarı