7500 TL hazır sistem önerisi

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Haziran'ın sonlarına doğru bir bilgisayar alacağım ve içinde 1650 Super ekran kartı bulunursa sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistem kötü bir tercih olur. Hem daha pahalı hem de içindeki parçalardan kısıyorlar. Bence bilgisayar toplattırın diyeceğim ama forumda artık bu tür şeylere yardım eden pek yok. Dikkat ettim de, konulara bir veya iki kişi yazıyor anca. Ama İncehesap diğer sitelere göre biraz daha farklı.

Hazır sistem kötü bir tercih olur. Hem daha pahalı hem de içindeki parçalardan kısıyorlar. Bence bilgisayar toplattırın diyeceğim ama forumda artık bu tür şeylere yardım eden pek yok. Dikkat ettim de, konulara bir veya iki kişi yazıyor anca. Ama İncehesap diğer sitelere göre biraz daha farklı.
Tek tek ekran kartı sistem toplanmaz bu dönemde APU veya Hazır sistem alınır.

Arkadaşlar merhaba Haziran'ın sonlarına doğru bir bilgisayar alacağım ve içinde 1650 Super ekran kartı bulunursa sevinirim teşekkürler.

Bu dönemde hazır sistem yerine toplama almanı öneririm çünkü hazır sistemleri toplamaya göre pahalı oluyor.
Hocam AMD sistem almayacağım ve 5500XT'nin iyi bir performans vericeğini düşünmüyorum :/

Hocam daha iyi performans ve paranızın karşılığını daha iyi almak için AMD almanızı öneririm R5 3600 veya R5 1600 gibi işlemcileri tercih edebilirsin.
Ama eğer Intel almakta kararlı isen Intel'in yeni piyasaya sürdüğü i5 11400 Seriri işlemcilerden birini secebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı