7500 TL Laptop Önerisi

Pekala teşekkür ederim. Siz ekleme yaparsanız alın diyince emin olmak için bir daha sordum da.
Garanti konusunda farklı forumlarda firmaya göre değişir yazılmış. Eğer sorun olmuyorsa güzel. Yeniden teşekkür ederim.
Rica ederim. Yarın bilgisayarımı ücretsiz bakıma yollayacağım, isterseniz deneyimlerimi de anlatabilirim. Bütçenize göre attığınız linkteki laptop'ı alabilirsiniz. Başka sorularınız olursa da cevaplayabilirim.

Rica ederim. Yarın bilgisayarımı ücretsiz bakıma yollayacağım, isterseniz deneyimlerimi de anlatabilirim. Bütçenize göre attığınız linkteki Laptop'ı alabilirsiniz. Başka sorularınız olursa da cevaplayabilirim.

Kendisi pişman olduğu için başkaları da benimle yansın istiyor ne komik ama.

Pişmanlığımın ne olduğunu bile okumamış sadece yorum yapmak için yorum yapıyorsun. Yazık, acıyorum sana. Önerdiği bilgisayar hem 1650 ekran kartı hem de 60hz. Cahil olduğunuz yazdığınız yorumdan belli oluyor. @LongLiveOttoman Hangisini almak istiyorsanız onu alın. Ben tavsiye etmiyorum artık. Monster fanboyu gibi gözüktüm sanırım yaşadıklarımı anlatınca. İsterseniz şu yukarıdaki çok bilgili arkadaşa sorun size laptop önersin. 1650 ve 60hz ekranla size iyi oyunlar dilerim. 😀

acer pişmalıktır
Cevaplamıştım tekrar cevaplayayım. Kesinlikle 1650 Ti almalısın çünkü ileride RAM ekleyebilirsin ama ekran kartını değiştiremezsin. Almışken en iyisini alman gerekiyor. Ayrıca içini açmak garantisini bozmuyor merak etmeyin. Parça vs ekleyebilirsiniz sonradan.

1650 ve 1650 Ti arasında Monster sistemlerin de 2-5 FPS fark ediyor
Monster hater olmuş
acer pişmalıktır

Monster hater olmuş
monster tulpar kullanıyorum ve gayet iyi performans veriyor ve memnumum

acer pişmalıktır

Monster hater olmuş

monster tulpar kullanıyorum ve gayet iyi performans veriyor ve memnumum
Bazıları monsterın çok ısındığını ve fan sesinin çok yüksek olduğunu söylüyor. Siz bir monster kullanıcısı olarak bu durumdan şikayetçi misiniz?
O halde 500 tl ucuza alıp 8 gb ram eklesem daha mı iyi olur?

Bazıları monsterın çok ısındığını ve fan sesinin çok yüksek olduğunu söylüyor. Siz bir monster kullanıcısı olarak bu durumdan şikayetçi misiniz?

O halde 500 tl ucuza alıp 8 gb ram eklesem daha mı iyi olur?
Bütün Laptoplar ısınıyor dostum. Ben artık 95 dereceyi gördüğüm için bakıma yolluyorum. Gelince ısı değerlerini göreceğiz. Ben laptop'u sürekli turbo fan modunda çalıştırıyorum, hiç rahatsız olmadım bugüne kadar.

Bütün Laptoplar ısınıyor dostum. Ben artık 95 dereceyi gördüğüm için bakıma yolluyorum. Gelince ısı değerlerini göreceğiz. Ben laptop'u sürekli turbo fan modunda çalıştırıyorum, hiç rahatsız olmadım bugüne kadar.
İnternette maximum 80 derece görüyordu. 95 derece görme potansiyeli var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı