7500 TL monitör önerisi

Doruk.Guncu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

MSI B650M Pro.
DDR5 32 GB RAM.
70000 MB M.2 SSD.
RTX 3070 Ti Gaming X Trio.
R7 7700X.
Sıvı soğutma.

Böyle bir sistem topladım birkaç parçasını alamadım daha. Onlardan birisi monitör.
Kullanım amacım hem oyun hem de iş için kullanmam gerekli yani tasarımlar için. Araştırmalarıma göre IPS monitörler aradığım monitör türleri. Ancak seçeneklere gelince karar veremedim. 144-165 Hz monitör 2K veya 4K olsa iyi olur. 27 inç. Bir de tam anlamadım ama. 8 bit veya 10 bit diye bir seçenek varmış. 10 bit olsa daha iyi diyorlar. Onuda anlatırsanız ve ona göre yardımcı olursanız sevinirim. Max çıkacak bütçem 7500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki monitöre bakabilirsiniz, bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz bu monitör de alınabilir.

Bu kare ayaklılar görünüş olarak çirkin duruyor bence. Varmı bunun ayaklarının farklı olanı?

Bu kare ayaklılar görünüş olarak çirkin duruyor bence. Varmı bunun ayaklarının farklı olanı?
Bence yana doğru uzayan ayaklardan daha iyi. Hem çok fazla yer de kaplamıyor. İsterseniz monitör standı alabilirsiniz.

2K veya 4K istemiş.

Birde belirtmeyi unuttum galiba. Pivot ayak deniliyor galiba. Yukarı aşağı haraket etse yeter. Sağ sol sağa dönmesede olur dönsede.

Bence yana doğru uzayan ayaklardan daha iyi. Hem çok fazla yer de kaplamıyor. İsterseniz monitör standı alabilirsiniz.

2K veya 4K istemiş.
Anladım. Mantıklı stand almak aslında

Giriş seviyesi bir ROG serisi bir monitör. Önermem.
23 İnç bana küçük geliyor. Yıllardır 27 kullandığım için. Ama varsa 27 modeli göremedim linkte ama varsa bi bakacağım. Teşekkürler

Üstteki monitöre bakabilirsiniz, bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz bu monitör de alınabilir.
Bu biraz bütçemi aşıyor dostum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı