7500 TL PC toplama

Noyan_TR

Centipat
Arkadaşlar karma şekilde yani render de olacak oyun ve twitch'de bu şekilde PC toplar mısınız?
Monitör tavsiyelerinizi de eksik etmeyin min. 144 Hz 1 ms curved IPS veya VA panel.
1 TB SSD M.2 ve RX5700 XT Pulse olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

1TB M.2 SSD çok pahallı :)

1TB M.2 SSD çok pahallı :)
topladığınız sistem güzel olmuş ancak rx 5700xt nin tek fanlı modeli fazla ısınmazmı sizcede?

Bütçeyi bir 100 TL kadar zorlayabilir seniz sizi çok uzun bir süre idare edecek mükemmel bir sistem sahibi olabilirsiniz.

Bütçeyi bir 100 TL kadar zorlayabilir seniz sizi çok uzun bir süre idare edecek mükemmel bir sistem sahibi olabilirsiniz.
Teşekkür ederim kafama yattı şimdi

S3 yerine hava akışı biraz daha iyi bir kasa seçilmeli.
Monitöre o kadar para vermişken daha iyi bir ürün alın Gamepower önermiyorum.
Bak bunu iyi dedim onun yerine dark unreal adreslenebilir kasa almayı düşünüyorum
topladığınız sistem güzel olmuş ancak rx 5700xt nin tek fanlı modeli fazla ısınmazmı sizcede?
Yok hocam pulse modeli çift fan nitro + ise 3 fan

Adata XPG SX8200 Pro 1 TB 3500MB/3000MBs NVMe PCIe M2 SSD (ASX8200PNP-1TTC) hocam bütçeyi zorlayıp bunu alsam olurmu ki
S3 yerine hava akışı biraz daha iyi bir kasa seçilmeli.
Monitöre o kadar para vermişken daha iyi bir ürün alın Gamepower önermiyorum.
Adata XPG SX8200 Pro 1 TB 3500MB/3000MBs NVMe PCIe M2 SSD (ASX8200PNP-1TTC) hocam bütçeyi zorlayıp bunu alsam olurmu ki

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı