7500 TL sistem önerisi

Nötrino__

Femtopat
Arkadaşlar Vatan ve MediaMarkt'tan 7500TL’lik sistem önerisi yapabilir misiniz? Lütfen oradan alma kazık yersin gibi yorumlar yapmayın, bu bütçede o mağazalardan toplanabilecek en iyi bilgisayarı toplarsanız sevinirim.
Mümkünse NVIDIA ekran kartı olsun, SSD yerine 1TB gibi bir depolama olsun ve anakart S2H gibi değil de daha orta segmentten olsun. Yardım edecek ve görüş bildirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

O sitelerde RTX sistem bulamadım :/

O sitelerde RTX sistem bulamadım :/

Hocam hazır sistem olmak zorunda değil, parçaları tek tek de alabilirim. Yardımınız için teşekkürler.

Şöyle bir şey topladım;

IMG_20200916_174630_809.JPG
.

Arkadaşlar Vatan ve MediaMarkt'tan 7500TL’lik sistem önerisi yapabilir misiniz? Lütfen oradan alma kazık yersin gibi yorumlar yapmayın, bu bütçede o mağazalardan toplanabilecek en iyi bilgisayarı toplarsanız sevinirim.
Mümkünse NVIDIA ekran kartı olsun, SSD yerine 1TB gibi bir depolama olsun ve anakart S2H gibi değil de daha orta segmentten olsun. Yardım edecek ve görüş bildirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sistem Intel olsun dersen @Conscious hocanın topladığı sistem gayet iyi Ryzen istersen benim attığım sistemde gayet iyi

Kanka 612 TL'ye iyi bir SSD alınabilir. Malum oyunlar için 120 GB yetersiz bir de kasa Xigmatek İstanbul ya da Corsair Spec Delta ile değişirse güzel olur. İşlemci efso zaten bende kullanıyorum. Ekran kartıda iyi.
Arkadaş SSD istemiyordu 1TB HDD istiyordu, ben yine 120GB SSD koydum Windows için.

Geri
Yukarı