7500 TL telefon önerisi

Bütçe
7000
Samsung'a 52 telefonu bende almayı düşünüyorum. Sizin gibi bende Xiaomi de 10 Note Pro 11 Pro bakıyordum ama işletim sistemi ve kamera yönünden mennun olmayanlar epey var. Aklımda A52 A53 serisi var indirimleri bekliyor olacağım. Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum. 4 sene çok iyi götürdü. Samsung'a geçmeyi planlıyorum.

Bende bekliyorum forumda da konunun açılmasını bekliyorum.
Bende de mate 10 lite var 4.5 sene oldu. Alacağım telefonuda böyle uzun süreli bi 5 sene kullanacağım için iyi bir tercih yapmak istiyorum :)

Gönlüm a52den yana ama o fiyat bandına çıkmak da içime sinmiyor bir telefona çok para vermek istemiyorum umarım biraz daha düşer. Yoksa m33 6.500e almak mantıklı geliyor. Güncelleme(m33de 7.499a çıkmış geriye :) )

Son düzenleme:
A52 fiyatının düşmesini bekliyorum. Tek alacağım cihaz o. Kasım indirimlerine denk gelirim diye beklemedeyim. SAR değeri harika. Bir telefonu alırken bakacağım ilk özellik SAR değeridir.

A52 fiyatının düşmesini bekliyorum. Tek alacağım cihaz o. Kasım indirimlerine denk gelirim diye beklemedeyim. SAR değeri harika. Bir telefonu alırken bakacağım ilk özellik SAR değeridir.

Gece kamera konusunda iyi değil diyorlar. Ve fiyatı epey artıyor. Hangi telefon alacağıma karar veremiyorum.

Geri
Yukarı