7500 TL telefon tavsiyesi

Dariahlazatova

Decapat
3 yıl önce Nokia 8 almıştım ve şu an çok memnunum. Ama şarjı düştüğü zaman aniden kapanma, kasma gibi durumlar olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. Aslında tam düşünmüyorum yani bozulmadan yenisini almama taraftarıyım ama bir yandan da almak istiyorum. iOS kullanmak istiyorum ve kafamdaki cihaz şimdilik iPhone 11. Sizce neler alınabilir ya da alınmalı? Bütçem aşağı yukarı taş çatlasa 7.500 civarı o da taksitle büyük ihtimalle.

3 yıl önce Nokia 8 almıştım ve şu an çok memnunum. Ama şarjı düştüğü zaman aniden kapanma, kasma gibi durumlar olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. Aslında tam düşünmüyorum yani bozulmadan yenisini almama taraftarıyım ama bir yandan da almak istiyorum. iOS kullanmak istiyorum ve kafamdaki cihaz şimdilik iPhone 11. sizce neler alınabilir ya da alınmalı? Bütçem aşağı yukarı taş çatlasa 7.500 civarı o da taksitle büyük ihtimalle.

iPhone en iyisi gibi ama batarya sıkıntıları var onlarında😶

3 yıl önce Nokia 8 almıştım ve şu an çok memnunum. Ama şarjı düştüğü zaman aniden kapanma, kasma gibi durumlar olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. Aslında tam düşünmüyorum yani bozulmadan yenisini almama taraftarıyım ama bir yandan da almak istiyorum. iOS kullanmak istiyorum ve kafamdaki cihaz şimdilik iPhone 11. Sizce neler alınabilir ya da alınmalı? Bütçem aşağı yukarı taş çatlasa 7.500 civarı o da taksitle büyük ihtimalle.
iPhone 11'in sadece 1 eksisi var o da LCD ekran (gayet iyi bir ekranı var)

Bu bütçede İphone 11 en mantıklısı. Ekranı 720p olması, ekranın kenarlarının kalın olması dışında çok iyi bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı