7500 TL'ye Gaming notebook önerisi

Atıf Samet

Hectopat
Daha fazla  
Bir gaming notebook almak istiyorum. İnternet'te araştırdım ve 3 tane notebook buldum sizce hangisini almalıyım?
Bulduğum notebooklar :
Lenovo'nun bir artısı yok. HP'nin 1TB daha fazla hafızası var. Dell'in işlemcisi i7 8750H (Diğerlerininki i7 7700HQ) ve RAM'leri 2666 MHz.
Not: Bütçem 7500 TL siz de isterseniz notebook önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gaming notebook almak istiyorum. İnternet'te araştırdım ve 3 tane notebook buldum sizce hangisini almalıyım?
Bulduğum notebooklar :
Lenovo'nun bir artısı yok. HP'nin 1TB daha fazla hafızası var. Dell'in işlemcisi i7 8750H (Diğerlerininki i7 7700HQ) ve RAM'leri 2666 MHz.
Not: Bütçem 7500 TL siz de isterseniz notebook önerebilirsiniz.
Omeni almanı tercih ederim. Lenovo legionda klavye sorunu çıkabilir. Hem indirimde ben olsa Omeni almayı tercih ederim

Bulduğum notebooklar :
Not: Bütçem 7500 TL siz de isterseniz notebook önerebilirsiniz.[/QUOT
Bence Dell al 8. nesil işlemcisi var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı