25.000-30.000 TL Gaming Notebook Önerisi

Bütçe
25.000-30.000
Bu bütçeyle bana kalırsa türkiyeden birşey almayın. Yurt dışından inanın en kralını getirtirsiniz.

Su linkte attığım bilgisayarı almayı cok istedim. Dolar 8 tl civarı iken fiyatı 13000 tl idi. Dolar düşsün 10000-11000 bandına gelsin alırım dedim. Dolar 7,30 oldu laptop fiyatı 15000 yaptılar. Şimdi de 1000 tl indirim yapmış giibi gösterip 14000 fiyat çekilmiş.

Ben de gittim türkiyede 20000 tl civarlarına satılan yukarıdaki MSI bilgisayarı net 10000 tlye Amerikadan aldım. Bizim halkımız malesef fırsatçının önde gideni. Esnafımızsa tam bir kan emici olmuş. Ama gerçek şu ki bunun suçluları bizleriz. Aha bu ucuz daha ucuzlamaz pahalanır diyerek herşeye atlayıp yüksek arz ve talep oluşturduk. Eşeğe semer vuran çok olur. Ama kötü komşu da ev sahibi yapar demişler.

Bu bütçeyle Amazondan titan serisi notebook getirmenizi tavsiye ediyorum. Saygılar.

Çok sürmez diye düşünüyorum. İlkbahar gibi stoklarda yerini alır. Modeller çıktı çünkü. 30 bin TL para veriyorsunuz 2-3 ay bekleyip daha performanslı olanını almanızı tavsiye ederim.

Uzun süredir bekliyordum zaten 2-3 ay daha bekleyecek zaman yok maalesef.
Ben GE75 serisini o bütçeye önermem MSI'dan size önerim eğer şimdi alacaksanız GE66 ve GT serisine bakmanızı öneririm.

GE66 Raider 10sfs çok beğendim ama o bilgisayar neredeyse hiçbir yerde yok her yerde 10SF versiyonu var.

Uzun süredir bekliyordum zaten 2-3 ay daha bekleyecek zaman yok maalesef.

GE66 Raider 10sfs çok beğendim ama o bilgisayar neredeyse hiçbir yerde yok her yerde 10SF versiyonu var.

Ben şu an ge66 SF versiyonunu kullanıyorum bence Türkiye'den alacaksanız o kadar fiyat farkı vermeye gerek yok 2070 Super olmasına.

Geri
Yukarı