7500 TL'ye kadar telefon önerisi

Hepsiburada ve Amazon telefon almak için en mantıklı 2 yer bence neden orası hariç.

Realme 8 alacaktım stokta yok stokta olanları yazarsanız sevinirim Hepsiburada hariç.

Sen marka vs. olarak karar vermişsin fakat şunu söylememde fayda var telefon dediğimiz şeyin ömrü 1-2 bilemedin 3 yıldır ondan sonra teknik aksaklıklar bozulmalar yaşatabilir o yüzden telefonun iyi olduğundan emin olun ya da başka bir model araştırın.(Redmi 10 öneririm 5500TL kendisi)

Hepsiburada ve Amazon telefon almak için en mantıklı 2 yer bence neden orası hariç.
taksit seçeneği bulamadım hepsiburadada varmı taksit amazonda veya hepsiburadada

Sen marka vs. olarak karar vermişsin fakat şunu söylememde fayda var telefon dediğimiz şeyin ömrü 1-2 bilemedin 3 yıldır ondan sonra teknik aksaklıklar bozulmalar yaşatabilir o yüzden telefonun iyi olduğundan emin olun ya da başka bir model araştırın.(Redmi 10 öneririm 5500TL kendisi)
redmiye kötü diyorlar alınırmı 10

Taksit seçeneği bulamadım Hepsiburada'da var mı taksit Amazon'da veya Hepsiburada'da.

Redmi'ye kötü diyorlar alınır mı? 10.

Ben aktif olarak Temmuz'dan beri kullanıyorum çoğu oyun için performansı iyi bir sorun yaşamadım daha beğenmezseniz iade edebilirsiniz.

Geri
Yukarı