7500 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
7500

Hüssin

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. 7500 TL bütçem var. Çok iyi bir fırsat olmadığı sürece bu bütçeyi aşamam. Oyun için alıcağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu fiyata monitör dahil değil. 1300 TL'ye kadar 144 Hz monitör de önerirseniz mutlu olurum. Şimdiden konuma vakit ayıran herkese teşekkür ederim.

Merhaba, bana yardımcı olursanız sevinirim biraz aciliyetim var!
Oyun bilgisayarı toplamak istiyorum bütçe Max 5000 ile 6000 bin arası! Klavye mouse kulaklık istemiyorum.
Parça konusunda hiçbir bilgim yok!
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam konu açın beni etiketleyin yardımcı olayım. Ama piyasa ölü durumda beklemenizi tavsiye ederim.

Benim bütçemdeki kartlar ne kadar güçlüdür? Beklemeye değer mi ve 7500 TL ye yeni gelecek ekran kartlarından sistem toplanabilir mi?
Toplanır. Fiyatlandırmaya göre 3050 veya 3050 Ti bütçenize sığar diye umuyorum.
3060 Ti bir sistem toplayabilirsiniz o paraya.
3060 Ti kendisi 5000 TL :). 10100F falan koyacaksınız herhalde.
Benim bütçemdeki kartlar ne kadar güçlüdür? Beklemeye değer mi ve 7500 TL ye yeni gelecek ekran kartlarından sistem toplanabilir mi?
Bütçeyi biraz aşıp indirim kovalarsanız 3060 bile bütçenize sığabilir. Tabii ki 4000 TL'den satışa sunulursa.

Sayın Hocalarım yeni gelecek ekran kartları tahmini kaç lira olur? Ben sadece ekran kartına 7500 TL değil, bütün sisteme (monitör hariç) 7500 TL ayırdım.
3060 Ti 4700-5000 TL arasına bulunabilecektir diye düşünüyorum. 3060 ise 4000 TL civarına bulunabilir. Diğer kartlar ise bu bütçenin altında olacağından her türlü 3000 serisi bir kart alabilirsiniz. Tabii ki söylediğim fiyatlar stok sorunları çözüldüğünde olabilecek fiyatlar. Aceleniz varsa şu an da bir sistem toplarım fakat parasını hak eden bir sistem olmaz.

Geri
Yukarı