7500 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
7500
3060 Ti 4700-5000 TL arasına bulunabilecektir diye düşünüyorum. 3060 ise 4000 TL civarına bulunabilir. Diğer kartlar ise bu bütçenin altında olacağından her türlü 3000 serisi bir kart alabilirsiniz. Tabii ki söylediğim fiyatlar stok sorunları çözüldüğünde olabilecek fiyatlar. Aceleniz varsa şu an da bir sistem toplarım fakat parasını hak eden bir sistem olmaz.
Hocam yaklaşık 2 ay önce laptopumun ekran kartı yandı bu ve 2 aydır bilgisayarım yok. Yani şu anda alsam daha iyi olabilir. Sistem toplayabilir misiniz? Bir de eğer bekleyebilirsem 3000 serisi kartları hangi siteden almalıyım? İlginize teşekkür ederim.

Toplanır. Fiyatlandırmaya göre 3050 veya 3050 Ti bütçenize sığar diye umuyorum.

3060 Ti kendisi 5000 TL :). 10100F falan koyacaksınız herhalde.

Bütçeyi biraz aşıp indirim kovalarsanız 3060 bile bütçenize sığabilir. Tabii ki 4000 TL'den satışa sunulursa.

Hocam stoklar geldikten sonra. Şu anda toplayamazsınız tabii ki de.

O zaman ki dolar kuru ile şu anki aynı değil. Ben 3500-4000 olacağı kanaatindeyim.
Dua ette stoklar geldikten ve mining furyası son bulduktan sonrada 5K civarında satılsın. Bu dediğim iki unsur haricinde firmalar grafik kartlarında ve bellek üretimlerinde zaten zam yapacaklarını açıkladı. Gereksiz hayallere kapılmayalım.

Neyse ileride 3000 serisine bakarım. Uygunsa alırım. Sizden ricam şu andaki stoklardan 7500 TL ye en iyi monitör hariç bilgisayarı toplayarak bana yardımcı olmanız. 1300 TL de monitör için bütçem var. Hepinize teşekkür ederim.

Anlamadığım için soruyorum ukalalık olarak algılamayın, 7000tl bütçenin 4000tl sini ekran kartına verip, işlemci anakart ssd hdd ram kasa vs parçaları sadece 3000tl ye hangi ürünlerden halledeceksiniz?

bi bak istersen fena değil

Anlamadığım için soruyorum ukalalık olarak algılamayın, 7000TL bütçenin 4000TL'sini ekran kartına verip, işlemci anakart SSD HDD RAM kasa vs parçaları sadece 3000TL'ye hangi ürünlerden halledeceksiniz?
Kime diyorsunuz Hocam? Bana diyorsanız ben 3000 serisi ekran kartı istemedim. Yalnızca 7500TL sistem önerisi istedim.

3060 Ti 4700-5000 TL arasına bulunabilecektir diye düşünüyorum. 3060 ise 4000 TL civarına bulunabilir. Diğer kartlar ise bu bütçenin altında olacağından her türlü 3000 serisi bir kart alabilirsiniz. Tabii ki söylediğim fiyatlar stok sorunları çözüldüğünde olabilecek fiyatlar. Aceleniz varsa şu an da bir sistem toplarım fakat parasını hak eden bir sistem olmaz.

3060'ın Ti'dan daha pahalı olacağını düşünüyorum. 3060 için fazla umutlanılmaz veya beklemeyede değmeyebilir.

Geri
Yukarı