7500TL sistem önerisi

Bütçe
7500 TL

ANON1M

Hectopat
Merhabalar uzun zamandır burada yoktum. Arkadaşım bir PC toplamak istediğini söyledi bende bir baktım piyasaya çok bir şey bulamadım. Sizden isteğim bana 7500 TL'lik monitör dahil bir sistem toplamanız. Hepsinin aynı siteden olması çok önemli ayrıca montaj hizmeti de olmalı. Arkadaşım bilmiyor montaj yapmayı.

@Samotne Ciasteczka
@TÇB
@RPM
@hadwiger

Son düzenleme:
RAM iki adet, SSD 860 Evo, ekran kartı Palit 1660 Ti Dual ve monitör Philips 242V8A/00. Hayırlı olsun.

Edit: Alttaki sistem çok daha iyi olmuş.

10400F yapın.
Sisteme 300 TL zam yapmışlar.

Arkadaşınızın acelesi var mı? 2060 stoklarını veya 3050/3050 Ti gibi kartların çıkmasını beklerse güzel bir sistem alabilir. Ayrıca montaj işini bir şekilde çözebilirseniz daha da güzel bir sistem alabilir. Eğer montaj işini hallederseniz ekran kartı hariç parçaları önerebilirim.

Son düzenleme:
Arkadaşınızın acelesi var mı? 2060 stoklarını veya 3050/3050 Ti gibi kartların çıkmasını beklerse güzel bir sistem alabilir. Ayrıca montaj işini bir şekilde çözebilirseniz daha da güzel bir sistem alabilir. Eğer montaj işini hallederseniz ekran kartı hariç parçaları önerebilirim.
Acelesi yok. Monitör 75 HZ olursa sorun olmaz. Hazır sistem olması önemli. Açıkçası ben montajını yapayım desem sonuçta arkadaşım bir sıkıntı çıkar falan aman. Kendi bilgisayarımın da montajını kendim yapmadım :D.
Aslında arkadaşım PC'yi şu an almayacak fakat kafasında bir şey canlansın istiyor.

Acelesi yok. Monitör 75 HZ olursa sorun olmaz. Hazır sistem olması önemli. Açıkçası ben montajını yapayım desem sonuçta arkadaşım bir sıkıntı çıkar falan aman. Kendi bilgisayarımın da montajını kendim yapmadım :D.
Aslında arkadaşım PC'yi şu an almayacak fakat kafasında bir şey canlansın istiyor.
10400F + fiyatlandırmaya göre 3050/3050 Ti'lı bir sistem toplanır diye düşünüyorum. Monitör olarak 75 hz monitör bütçeye sığar herhalde.

Geri
Yukarı