750TL Mouse önerisi

Bütçe
750

Vasileios

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 750TL bir bütçem var, fingertip grip ve palm grip karışımı bir tutuşum var. Çok küçük bir model istemiyorum, elde rahat tutulur olması iyi olur. Şu an aklımda SS Prime almak var ama emin değilim. Bu fiyata hangi mouse en iyi olur?

Yaklaşık 750TL bir bütçem var, fingertip grip ve palm grip karışımı bir tutuşum var. Çok küçük bir model istemiyorum, elde rahat tutulur olması iyi olur. Şu an aklımda SS Prime almak var ama emin değilim. Bu fiyata hangi mouse en iyi olur?

Kanka bende Rival 3 var Prime ile özellikleri neredeyse aynı ilk mouse alacasğım zaman bayağı araştırmıştım Prime daha ucuz Prime alabilirsin kullanan arkadaşlarım var memnunlar Rival 3 de ben kullanıyorum bende Rival 3'ten memnunum bu yüzden Prime alabilirsin.

Ayrıca biliyorum bütçeni aşıyor ama bu mouse a da bakabilirsin çok iyi mouse dur Prime ve Rival 3'ten daha iyidir

Ah şu SS fareleri... 1 yıl SS Rival 3 kullandım kesintisiz şekilde, plastik gıcırdaması, yan tuşlarının kullanışsız bir yapıda olması (ince ve basması çok garip) herkeste olur mu bilmem ama elimi terletiyordu. Ciddi seviyede kronik LOD sorunu. Fiyatını hak etmeyen bir mause. Glorious markasına geçtim ve dünya varmış arkadaş !

Ah şu SS fareleri... 1 yıl SS Rival 3 kullandım kesintisiz şekilde, plastik gıcırdaması, yan tuşlarının kullanışsız bir yapıda olması (ince ve basması çok garip) herkeste olur mu bilmem ama elimi terletiyordu. Ciddi seviyede kronik lod sorunu. Fiyatını hak etmeyen bir mouse. Glorious markasına geçtim ve dünya varmış arkadaş!

Kanka evet el terlemesi olayı bendee var ama gıcırdama vs bende hiç olmadı.

Ah şu SS fareleri... 1 yıl SS Rival 3 kullandım kesintisiz şekilde, plastik gıcırdaması, yan tuşlarının kullanışsız bir yapıda olması (ince ve basması çok garip) herkeste olur mu bilmem ama elimi terletiyordu. Ciddi seviyede kronik lod sorunu. Fiyatını hak etmeyen bir mouse. Glorious markasına geçtim ve dünya varmış arkadaş!

Gidip kronik sorunlu bir mouse alıp SS laf etmen acınası bir durum.

Tavsiyeleri için herkese teşekkürler, SS Prime ürününü aldım. Gayet kullanışlı ve rahat çıktı, memnunum şu anlık.

En iyi tercih.

Logitech G102 öneririm.

Beni engeller misin lütfen.

Kanka bende Rival 3 var Prime ile özellikleri neredeyse aynı ilk mouse alacasğım zaman bayağı araştırmıştım Prime daha ucuz Prime alabilirsin kullanan arkadaşlarım var memnunlar Rival 3 de ben kullanıyorum bende Rival 3'ten memnunum bu yüzden Prime alabilirsin.

Ayrıca biliyorum bütçeni aşıyor ama bu mouse a da bakabilirsin çok iyi mouse dur Prime ve Rival 3'ten daha iyidir.

Evet iyi ama aradaki o farka 500 TL verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı