750W 80+ PSU önerisi

@Oreki bu, Hydro K Pro biraz hafif bir ünite gibi geldi. Sanki ucuza kaçılmış gibi duruyor, siz ne dersiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Misal, 750W güç kaynağına, 390 mikrofarad bulk kapasitör biraz az gibi, bir de DC filtre tarafı çok boş geldi gözüme.

@Oreki bu, Hydro K Pro biraz hafif bir ünite gibi geldi. Sanki ucuza kaçılmış gibi duruyor, siz ne dersiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elbette öyle. Zaten ondan "Kaynak?" diye yükseldim bir anda. Endonez abim sağ olsun içini açmıştı. Epey baktık. G Pro ile karıştırılıyor bu model hep.

Sadece bulk capine bakınca bile ne kadar kırpıldığını görebiliyoruz. En pahalı devre elemanlarından bir tanesidir. 1400 TL civarlarında tercih edilebilecek bir ürün gibi.

390 mikrofarad bulk kapasitör biraz az gibi,

Sen de belirtmişsin zaten. Bulk cap çok fikir veriyor kırpıklığı ile ilgili. Electrolytic cap de göremedim doğru düzgün. Polymer kaynıyor DC tarafı.

Son düzenleme:
Fiyattan bağımsız konuşursak alınabilitesi olan bir model değil, detaylıca bakmıştık ona da. Fiyatı ne kadar?

1400 lira.

1 yıldan fazla bir süredir Corsair sf 750W 80+ Platinum kullanıyorum ve bilgisayarım günlük en az 8-10 saat arasında çalışıyor ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Fiyatı çok fazla hocam 1700 2000 civarı ayırabilirim en fazla.

Böyle bir model buldum fiyatı uygun kaliteli midir? Cooler Master markası hep güvenilir gelmiştir bana.

Bir de bunu buldum düşünceniz nedir?FSP HYDRO K PRO 750W 80PLUS BRONZE GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geri
Yukarı