750W Cougar PSU 3070Ti sisteme alınır mı?

KeljiX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Böyle bir kasa satın aldım. Cougar kaliteli bir firma diyebiliyorum. Sistemimde asus tuf 3070 ti ve 12400f işlemci var. Sizce bu kasadaki psu iş görür mü?

Merhaba,

Böyle bir kasa satın aldım. Cougar kaliteli bir firma diyebiliyorum. Sistemimde ASUS TUF 3070 Ti ve 12400F işlemci var. Sizce bu kasadaki PSU iş görür mü?

Hocam ben 3070 Ti'ı Rampage 600W PSU da çalıştırıyorum hala patlamadım.
Cougar gayet kaliteli bir markadır sorun yaratıcağını zannetmem.

Merhaba,

Böyle bir kasa satın aldım. Cougar kaliteli bir firma diyebiliyorum. Sistemimde asus tuf 3070 ti ve 12400f işlemci var. Sizce bu kasadaki psu iş görür mü?
Bende de 700W Cougar STX PSU var. Ortalama bir PSU işte. Yani sizi rezil etmez.

@izmirkartali @Mustafa059

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

Intel Core i5-12400F
Asus Prime B660M-K D4
2 adet Kingston Fury Beast 8GB (1x8GB) 3600MHz Ram
Asus TUF GeForce RTX 3070 Ti OC
Samsung 970 Evo Plus 1TB NVMe M2 SSD

Böyle bir sistemde problem olur mu?
Ve bu sistem kasa dahil 27600 TL tuttu. Sizce fazla mı ödedim? Daha ucuzunu bulamadım.

@izmirkartali @Mustafa059

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

Intel Core i5-12400F
ASUS Prime B660M-K D4.
2 adet Kingston Fury Beast 8 GB (1x8GB) 3600MHz RAM.
ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti OC.
Samsung 970 EVO Plus 1TB NVMe M.2 SSD.

Böyle bir sistemde problem olur mu?
Ve bu sistem kasa dahil 27600 TL tuttu. Sizce fazla mı ödedim? Daha ucuzunu bulamadım.

Nereden aldın?

Alternatif olarak:

Fiyat, o ekran kartı ile normal. Bu kadar pahalı sisteme gerek var mı? Bunu siz biliyorsanız sorun yok.
PSU konusunda da bir sorun çıkmaz. Ürün sağlamsa tabi...

Fiyat, o ekran kartı ile normal. Bu kadar pahalı sisteme gerek var mı? Bunu siz biliyorsanız sorun yok.
PSU konusunda da bir sorun çıkmaz. Ürün sağlamsa tabi...
Param vardı alayım dedim. 4-5 yıl beni götürsün istedim.

Nereden aldın?

Alternatif olarak:
Hocam anakart ve ssd vs. iyi değil. Kendileri ile konuştum özelleştiremiyorlarmış. O yüzden incehesaptan aldım. 6800 xt ile 3070 ti arasında dlss olunca üst düzey fark yok diyebiliyorum.

NOT: Saf performans tabii ki 6800 xt daha iyidir.

Nereden aldın?

Alternatif olarak:
Gaming gen'den asla almam hocam. Bu nova pc için 3 gündür ödeme hatası aldım. Bir allahın kulu yardımcı olmadı. Ulaşamıyorum adamlara. Baştan salma tek yanıt verip 4-5 saat bekletiyorlar. Telefondan ulaşmak ise neredeyse imkansız 9-10'a atıyor sıra olarak. 30-50 dk hatta telesekreter ile bekliyoruz. Yarın öbür gün sorun olduğunda karşımda muhattap istiyorum.

Siz bilirsiniz tabi ki. Yarısı ile de gayet güçlü bir oyun sistemi kurabilirdiniz. Özellikle o ekran kartı şart mı?
Kullanım amacınız neydi?
Kullanım amacımda ekstrem bir şey yok aslında. İş ve oyun amaçlı. İleriye dönük olsun istedim. Varsa bildiğiniz iyi bir sistem iyi bir satıcısının olması şartıyla atın bakayım. Olmadı incehesaptan sipariş iptali isterim. Daha bugün aldım. 17:30 gibi.

Geri
Yukarı