750W PSU 3070 Ti sisteme olur mu?

Sizin sisteminiz nedir hocam?

Bu sistem 32.000 TL civarı. İyi değil mi sizce hocam?
Sana bir tavsiye vereyim anakartını çek B550-A PRO ya ekran kartını da 3080 e çek hatta bence o işlemci yerine git amd R5 5600X koy tadından yenmez. Sizde AMD işlemcilere ön yargılıysanız bilemem ama kendim kullanıyorum gayet yetiyor 3080 e kadar yetecek bir işlemci 5600X

3080 zar zor yetecektir 650w ama 3070ti a yeterli ekran kartını overclocklu bile kullandım belli bir şeyde öylr abartı overclock yapamıyon o ayrı konu.

İkisi aynı 400f in kullanımı daha bile azdır.
650 değil işte 750 Gold yeter mi? Ben ekran kartı linkini atayım hocam kesin bir sonuca varalım.

Sana bir tavsiye vereyim anakartını çek B550-A PRO ya ekran kartını da 3080 e çek hatta bence o işlemci yerine git amd R5 5600X koy tadından yenmez. Sizde AMD işlemcilere ön yargılıysanız bilemem ama kendim kullanıyorum gayet yetiyor 3080 e kadar yetecek bir işlemci 5600X
Ekran kartını zaten 3080 e çekeceğim alacağım zaman aynı olursa fiyatı. Amdnin her ürününe ön yargılıyım ben. İntel-nvidia fanboyluğu var biraz.

Bir de o anakart ddr4 umarım biliyorsunuzdur.

Güzel fiyat ama o SSD yerine bu ikisinden birisini almanızı öneririm hem soğutuculu;

Hocam bütçe varsa 3080 ama biraz darboğaz yapar.
2 k kullanacağım hocam darboğaz olmazmış. 3070 ti yerine 400 TL ekleyip 3080 düşünüyorum işte. Fiyatı oynamazsa.

Bu arada o ramleri yeni farkediyorum ve bence gereksiz 3600mhz cl 16 bir dual kit al benim dediğim anakartla çok daha iyi.
Güncellik her zaman iyidir hocam. Şu an en günceli ddr5. Ddr4 bir süre sonra eskiyecek.

Bu arada kral ben bir gariplik farkettim üşenmeden fiyatlarına baktım tüm sistem parçalarının piyasadaki en düşük fiyatlarla bile monitörsüz bir şekilde 39 k yapıyor 32 bin değil sen hangi linkten alıyorsun bilmiyorum

Bu arada kral ben bir gariplik farkettim üşenmeden fiyatlarına baktım tüm sistem parçalarının piyasadaki en düşük fiyatlarla bile monitörsüz bir şekilde 39 k yapıyor 32 bin değil sen hangi linkten alıyorsun bilmiyorum
Hocam benim iş biraz garip ya:) 3070 ti bulunan bir hazır sistem alıp ekran kartını sıfır fiyatına satıp 3080 almak gibi PSU ve işlemci hariç tüm parçaları upgrade edeceğim.

Ddr5 biraz uçuk olmuş doğru o baya fiyatı fırlatıyordur.
Yok hocam 1000 TL falan oynatıyor yanlış hesaplamadıysam.

Geri
Yukarı