750W PSU Tavsiyesi

Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Araştırma Görevlisi
Son düzenleyen: Moderatör:
  • Corsair ürünün güç değerleri:
corsair.PNG

• Cooler Master ürünün güç değerleri:
cooler master.PNG

Ortada büyük devasa bir fark yok. Fakat Corsair markasının güç kaynaklarının daha kaliteli olduğunu düşünüyorum bu sebepten Corsair diyorum. Corsair güç kaynakları konusunda başarılıdır. Şunu da eklemem gerek neden 750W seçtiniz?

• Corsair ürünün güç değerleri:
Eki Görüntüle 41655
  • Cooler Master ürünün güç değerleri:
Eki Görüntüle 41656

Ortada büyük devasa bir fark yok. Fakat Corsair markasının güç kaynaklarının daha kaliteli olduğunu düşünüyorum bu sebepten Corsair diyorum. Corsair güç kaynakları konusunda başarılıdır. Şunu da eklemem gerek neden 750W seçtiniz?

Araştırmanız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. 750W seçmemdeki amaç hem ileriye dönük olsun hemde sistemde ileride crossfire yapabilirim.

Corsair daha ucuz. İki üründe 12V kanalından 744W veriyor. Corsair al derim.
Bende Corsair düşünüyorum. Ama birkaç forumda Corsair kullananları fanların ileride cızırtı yaptığını söylüyorlar?

Corsair bana göre piyasada bulunan güç kaynaklarının başarı kaynağıdır. Kalitelidir herhangi bir sorun çıkarsa garanti yollarsınız olur biter.

Corsair in Cs750M modeli piyasada fazla olmadığı için biraz kuşkulandım ama araştırma sonunda gayet sağlam bir PSU olduğu gördüm. Öneriniz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı