750W PSU Tavsiyesi

Vs serisinde sıkıntı yaşamazsanız güzel fakat sıkıntı olursa uğraşamam derseniz bu ürünü alın.N11 direk iade alıyor birçok kez iade işlemi gerçekleştirdim toplamda siparişi geri gönderilmesi filan 1 haftanızı alıcaktır en kötü ihtimal.
Uygun fiyatlı bir ürün hoş duruyor
Aynen araştırabilirsin güzel üründür ben de 500w +80 olan modelini kullanıyorum kesinlikle öneririm.

Vs serisinde sıkıntı yaşamazsanız güzel fakat sıkıntı olursa uğraşamam derseniz bu ürünü alın.N11 direk iade alıyor birçok kez iade işlemi gerçekleştirdim toplamda siparişi geri gönderilmesi filan 1 haftanızı alıcaktır en kötü ihtimal.

Aynen araştırabilirsin güzel üründür ben de 500w +80 olan modelini kullanıyorum kesinlikle öneririm.

Dikkate alacağım tavsiyenizi başka makul ürünler çıkarsa diye beklemedeyim.[emoji16]

Bu sisteme 600-650 Watt bile yetiyorsa sıkıntı yok benim isteğim sistem sağlıklı bir şekilde beslensin siz değerli bilgi sahibi insanlar onaylarsa 650 Watt ilk alabilirim

Bunlarda olabilir. RGB'li olsun istersen ilkini, modüler fazla kablo karmaşını istemiyorsan kasada ikincisini düşünebilirsin. Sertifika olayı önemli ama aralarında öyle aşırı bir fark yok. Bugün alacağın güç kaynakları sana yetecektir.

THERMALTAKE LİTEPOWER RGB 650W APFC 12cm FANLI PSU - Vatan Bilgisayar

12Volt girişinden 576Watt güç veriyor.

1.jpg

XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS BRONZE M+600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar

12Volt kanalından 552 Watt güç veriyor.

1.jpg

Bunlarda olabilir. RGB'li olsun istersen ilkini, modüler fazla kablo karmaşını istemiyorsan kasada ikincisini düşünebilirsin. Sertifika olayı önemli ama aralarında öyle aşırı bir fark yok. Bugün alacağın güç kaynakları sana yetecektir.

Eki Görüntüle 389766

XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS BRONZE M+600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar

Eki Görüntüle 389771
Bu psu'da coil whine çıkma şansı var Corsairin VS serisinden bir farkı yok bunun da :)

Eki Görüntüle 389766

Eki Görüntüle 389771

Besliyorsa çok güzel ve mantıklı

Thermaltake Litepower'ı bende şiddetle tavsiye ederim 550W olanı 1 senedir kullanıyorum, Bilgisayar masaüstünde hemen yanımda çok sessiz çalışıyor.

THERMALTAKE PS-LTP-0550NPCNEU-2 LITEPOWER 550W PSU | En Ucuzu Akakçe

System Intializing...

İstersen arkadaşın attığı 650W Rgb olanı al istersen 550W olanı ikisi de işini görecektir. Bu arada benimde sistemim İ5 8400- GTX 750 Ti üzerine kurulu aynen senin gibi bende ileride GTX 1660 Ti'ye geçmeyi planlıyorum.

Thermaltake Litepower'ı bende şiddetle tavsiye ederim 550W olanı 1 senedir kullanıyorum, Bilgisayar masaüstünde hemen yanımda çok sessiz çalışıyor.

System Intializing...

İstersen arkadaşın attığı 650W Rgb olanı al istersen 550W olanı ikisi de işini görecektir. Bu arada benimde sistemim İ5 8400- GTX 750 Ti üzerine kurulu aynen senin gibi bende ileride GTX 1660 Ti'ye geçmeyi planlıyorum.

Bunun 650 Watt lığa karar verdim

System Intializing...

Giriş seviyesi modellerde önerdiğim, ideal bir güç kaynağı. Arkadaşın yorumu da isabet olmuş. Ben de öneririm, hayırlısı olsun.

RGB olanını almayın, benzer kalitedeler zaten. Boşu boşuna para vermeyin hiç.

Giriş seviyesi modellerde önerdiğim, ideal bir güç kaynağı. Arkadaşın yorumu da isabet olmuş. Ben de öneririm, hayırlısı olsun.

RGB olanını almayın, benzer kalitedeler zaten. Boşu boşuna para vermeyin hiç.

teknolojipazar.com/thermaltake-smart-700w-80-power-supply-12cm-rgb-led-fanli-ps-spr-0700nhsawe-1

Bu RGB heralde öyle değil mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı