75Hz monitör önerisi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar herkese. Başlıkta da belirttiğim gibi CS:GO gibi rekabetçi oyunlar için kullanacağım 75Hz. Monitör arıyorum. Yaklaşık 800 ila 900 TL arası bütçem var. Ek olarak, sistemime göre almamı önerir misiniz? Şu anlık oynadığım oyun R6 vs CS:GO. Her iki oyundan da 100+ FPS alabiliyorum. Sistemim;

Lenovo Ideapad L340 (Laptop)
- NVIDIA GTX 1650
- Intel i5 9300h
- DDR4 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar herkese. Başlıkta da belirttiğim gibi CS:GO gibi rekabetçi oyunlar için kullanacağım 75Hz. Monitör arıyorum. Yaklaşık 800 ila 900 TL arası bütçem var. Ek olarak, sistemime göre almamı önerir misiniz? Şu anlık oynadığım oyun R6 vs CS:GO. Her iki oyundan da 100+ FPS alabiliyorum. Sistemim;

Lenovo Ideapad L340 (laptop)
- NVIDIA GTX 1650.
- Intel i5 9300h.
- DDR4 16 GB RAM.

Acer VG240YBMIIX 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe IPS ekran 24 inç.

75Hz 4 ms IPS panel.
75Hz 1 ms IPS panel.

Hocam birazcık daha düşüt bütçeli bir şey arıyorum aslında :D Yanı sıra bilgisayar için masa, sandalye vb. gibi malzemeler alacağım için, bu bütçeden kısmam gerek...

Hocam birazcık daha düşüt bütçeli bir şey arıyorum aslında :D Yanı sıra bilgisayar için masa, sandalye vb. gibi malzemeler alacağım için, bu bütçeden kısmam gerek...
Bence seyir zevki hepsinden önemli, ucuz TN yerine arkadaşların attığı IPS monitörleri değerlendirmelisin. TN gerçekten soluk bir panel.

Geri
Yukarı