75Hz vs 144Hz

İstiyorsan 100000HZ monitör çıksın. O değerin altına düştüğü zaman illa ki kasma hissedeceksin.

İkinci ekran olmak için biraz fazla büyük hocam. Bunu köye falan götürürüm büyük ihtimal
Yani size kalmış Birde alırken 1ms olmasına ve ekran kartının desteklediği girişlerden olduğundan emin ol sonra çevirici alıpta çalışmama gibi derdi olmasın. Piyasada ki 3 çeviriciden 2 si ya çalışmıyor yada performans kaybı yaşatıyor. Son olarak artık kutu içeriklerinden monitör kabloları çıkıyormu bilmiyorum ama eğer çıkmıyorsa yanına kaliteli kablo al sonra eski kablo kullanıpta 1ms yerine 30ms falan oynama
Monitörü aldığında sağ tıklayıp=
burada 144hz'yi seçmeyi unutursan 75hz olarak kullanıyorsun unutma seçmeyi benim windows 8.1olduğu için bulamadım windows 10'da gösterdiğim yerin içinde direkt kolayca seçebilirsin

Şuan bir bütçem yok zaten hocam. Belki 1-2 ay sonra alırım.

İstiyorsan 100000HZ monitör çıksın. O değerin altına düştüğü zaman illa ki kasma hissedeceksin.
“Kasma” hissetmek için uzun süreli yüksek hz/fps’e tanık olmak gerek. Örneğin bir saat 144 FPS oyun oynayıp sonrasında sabit 60 FPS video izlemek gibi. 360Hz monitörde bile sabit 60 FPS görmek akıcılığı bozmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…