7600X + B650-P Wi-Fi 9600 TL'ye alınır mı?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
İncehesap'ta 10 stok var. DS3H ile aralarında 1000TL gibi bir farkla almış olacağım. Değer mi anakart için? @Uchiha Shisui fikrinizi merak ediyorum hocam.

Ben yetişemedim konunuza. Kusura bakmayın.

MSI'ın Pro serisi hem Intel hem AMD tarafında belirli bir süredir çok güzel işler çıkarıyor. Arayüz açısından da Gigabyte'a oranla daha başarılı olduklarını düşünüyorum. Ben bu tarz kombinasyonlarda MSI öneririm.

Ben yetişemedim konunuza. Kusura bakmayın.

MSI'ın Pro serisi hem Intel hem AMD tarafında belirli bir süredir çok güzel işler çıkarıyor. Arayüz açısından da Gigabyte'a oranla daha başarılı olduklarını düşünüyorum. Ben bu tarz kombinasyonlarda MSI öneririm.

Estağfurullah hocam, ben de araştırma yaptım biraz. Almayı planlıyordum sonra 1K verme fikrinden vazgeçtim. Ardından Gigabyte B650 sıkıntıları ile ilgili mesajlar okudum birazcık. Anakartta galiba Gigabyte'tan uzaklaşacağım.

Estağfurullah hocam, ben de araştırma yaptım biraz. Almayı planlıyordum sonra 1K verme fikrinden vazgeçtim. Ardından Gigabyte B650 sıkıntıları ile ilgili mesajlar okudum birazcık. Anakartta galiba Gigabyte'tan uzaklaşacağım.
Materyal olarak hem giriş hem de üst seviyede gerçekten güzel ürünler yapıyorlar ama BIOS ve Windows arayüzü olarak hiç makul bulamıyorum. O yüzden belirli bir fiyat üstünde MSI, ASUS bana daha tercih edilebilir geliyor.

Geri
Yukarı