7600X için Deep Cool AK620 vs ID-Cooling Frostflow X240

İkisi de aynı fiyatta biri hava soğutucusu diğeri sıvı soğutma. Sizce hangisi daha iyi olur? ID-Cooling'in ürün yorumu görselde.

Hocam AK620 kullanıyordum iade ettim. Yeterli değil bence bu işlemci için, sıvı soğutma kullanan arkadaşlardan Cinebench 23 testinde 10k yakın geride performans aldım. LS720 aldım yerine, bunlar benim tecrübelerim yine de farklı fikirde olan hocam vardır.

@NipponChemiConKYCap hocamın dediği gibi LE500, ikisinden de daha iyi zaten ben de o yüzden önerdim.

Maalesef ki stokta kalmamış, az önce baktım.
LS720 alabilir bence hocam, siz ne dersiniz?

Hocam AK620 kullanıyordum iade ettim. Yeterli değil bence bu işlemci için, sıvı soğutma kullanan arkadaşlardan Cinebench 23 testinde 10k yakın geride performans aldım. LS720 aldım yerine, bunlar benim tecrübelerim yine de farklı fikirde olan hocam vardır.

Nasıl 10k? İmkansız, doğru oturttuğunuza ve macunu doğru sürdüğünüze emin misiniz?

LS720 aldım yerine, bunlar benim tecrübelerim yine de farklı fikirde olan hocam vardır.
Sizin konunuza bakıyordum ama takip edemedim, kusura bakmayın. LS720 aldıktan sonra düzeldi mi? AMD 7000 serisinin IHS tabakası kalın diye sıvı soğutma önermiştim de.
Arkadaşın bütçesini aşıyor hocam. LE500 de iyi soğutucudur.

Sizin konunuza bakıyordum ama takip edemedim, kusura bakmayın. LS720 aldıktan sonra düzeldi mi? AMD 7000 serisinin IHS tabakası kalın diye sıvı soğutma önermiştim de.

Arkadaşın bütçesini aşıyor hocam. LE500 de iyi soğutucudur.
Ben AK620 iade süreci başlattım, pazartesi iade ediyorum inşallah. Dün LS720 sipariş verdim, bakalım dönüş yaparım.

10k skor farkı mümkün değil 7600X zaten 15000 skor alıyor 5000 skor mu aldınız?

Dosya Ekleri

• cinebench 23.png
    cinebench 23.png
    52,8 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı