77 bin takipçili Instagram sayfası ne kadara satılmalı?

zentavision

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 77 bin takipçili bir eğlence sayfam var. Ve yakın zamanda ekran kartım yandı. Yenisini alacak param da olmadığı için sayfayı satma kararı aldım. Sistemim zaten eski olduğu için neden direkt yeni sistem almıyorum dedim. Sayfadan gelen para ile yeni sistem alacağım. Sayfa ilanına 23 bin TL yazdım. Hesabın bütün takipçileri gerçek ve etkileşimi falan da çok iyi. Sizce fiyat iyi mi yoksa düşmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek soru. Siz olsa bu parayı verir miydiniz. Konu açık ve net.
Arkadaş piyasaya göre yazmış. Piyasa aşağı yukarı böyle geziyor. Satılır mı sanmıyorum. 23K'ya gidip de 42K'lık hesap almazsın. Bir takipci 60 kuruşa falan denk geliyor. Bu kadar bütçen varsa kat kat daha iyi hesabı sen zaman ayırıp zaten kasabilirsin.

Arkadaş piyasaya göre yazmış. Piyasa aşağı yukarı böyle geziyor. Satılır mı sanmıyorum. 23K'ya gidip de 42K'lık hesap almazsın. Bir takipci 60 kuruşa falan denk geliyor. Bu kadar bütçen varsa kat kat daha iyi hesabı sen zaman ayırıp zaten kasabilirsin.
Tek soru. Siz olsa bu parayı verir miydiniz. Konu açık ve net.
Peki sizce fiyatı ne kadar koymalıyım?

Konu trol müdür nedir anlayamadım, cevaplarda bir değişik. İsterse o 77 k attığın posta anında hepsi yorum atsın 23K kimsenin bir yerlerine batacak bir parası değil.

Geri
Yukarı