775 pin anakart tavsiyesi

GhostRose25

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba bende Q6600 var çalışıyor test ettim bilgisayarcıda, ancak bunun için hangi anakart iyi olur DDR3 destekleyen (mümkünse 16 GB)
Oyun öyle ahım şahım bireşeye gerek yok Valorant açsın hadi bir de GTA 5 yeterli benim için.

İnternette G41 ve P41 anakartlar var aralarındaki farklar neler ve hangisini tercih etmem gerek?
OC yapsam hangi MHz çıkartmalıyım?
Ya da en azından 1. nesile'mi geçmeliyim? (i3 540 Falan sonra i7'ye geçerim)
Önerilere açığım saygılarımla iyi günler.

Platform çok eski öneri olarak Gigabyte GA-EP45-UD3P ve GA-EP45-UD3R ikilisi olabilirler ancak yapmayın derim gerçekten ölü yatırım olacaktır LGA 775’teki islemciler birçok standarttan geri kaldıkları için geleceğe dönük olmayacaktır keza ilk nesil i3/5/7’ler içinde aynısını söyleyebilirim. Şahsi olarak o işlemciden devam ederdim i3 540’a gerek yok gereksiz düşük kalıyor artık.

Platform çok eski öneri olarak Gigabyte GA-EP45-UD3P ve GA-EP45-UD3R ikilisi olabilirler ancak yapmayın derim gerçekten ölü yatırım olacaktır LGA 775'teki islemciler birçok standarttan geri kaldıkları için geleceğe dönük olmayacaktır keza ilk nesil i3/5/7’ler içinde aynısını söyleyebilirim. Şahsi olarak o işlemciden devam ederdim i3 540'a gerek yok gereksiz düşük kalıyor artık.

Hocam şu anda evet ölü yatırım ancak başka şansım kalmadı değil direk yok :d en azından gittiği yere kadar idare etsin diyerekten dedim ya da AMD diyeceğim AMD uygun fiyatlı ne olurki.

Hocam şu anda evet ölü yatırım ancak başka şansım kalmadı değil direk yok :d en azından gittiği yere kadar idare etsin diyerekten dedim ya da AMD diyeceğim AMD uygun fiyatlı ne olurki.
Hocam o zaman en ucuz anakartı alın derim pek para harcamayın bu platforma kullanın direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı