779 TL'ye oyun tavsiyesi

Lorces

Centipat
Daha fazla  
Selam öncelikle :)

Online oyunları severim arkadaşlık Online güzel oluyor ya da rekabetçi LoL, CS, Rocket League vs. ve bana önerebileceğiniz oyunlar var mıdır? Hikayeli oyunlara alışmaya çalışıyorum ama yapamıyorum Cyberpunk denedim olmadı, Witcher 3 denedim olmadı. Oynadığım hikayeli oyunlar bir tek Stardew Valley ve Genshin Impact. Yarış oyunlarını vs de seviyorum toplamda 779tlm var Steam'de 2-3 oyun önerebilecek var mı devil man Cry 5 ve Ghostrunner almayı düşünüyorum halihazırda sizce beni çeker mi yorumlarınızı bekliyorum. Ve de olabilirse GeForce NOW'da olması lazım oynayamıyorum çünkü ama yine de açığım olmayan oyunlara da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow Six® Siege, rekabetçi tarafında tam aradığınız oyun olabilir. Hikayeli oyun tarafında ise Red Dead Redemption 2 halihazırda indirimde ve emin olun gerek hikayesi gerekse de çok oyunculu tarafı size yüzlerce keyifli saat yaşatabilir.

Bakacağım teşekkür ederim ama tek sıkıntı oynayamayacağım Red Dead Redemption 2'yi, çünkü sistemim yeterli değil oynamayı çok istedim ama GeForce NOW'da olmadığı için oynayamayacağım ama R6'ya bir bakacağım teşekkürler <3

Yeni konular

Geri
Yukarı