78 OBP ile ilk bine girilebilir mi?

TYT fullerim TYT kısmı kolay ama AYT kısmı zor ilk ilk beş bine girebiliirim bence.
Dostum, seni kırmak istemem ama hayal kurmak yerine icraat göstersen iyi olur. TYT fullerim demekle olmuyor. Sınavı o kadar kolay mı sanıyorsun? Umarım istediğin yere gelirsin ama icraat önemli. Başarılar dilerim.

Vallahi düzgün bir şekilde kendi bildiğim ile ilgili şeyler söylemek istedim. Verdiğin cevaba bak. Tartışmak istemiyorum. İyi sosyaller.

Bu işler böyle reis, birine çalış demek kolay, öğüt vermek kolay ama önce kendin verdiğin öğüdü yerine getireceksin. Yazdıkların doğru aksini, iddia etmiyorum ama sende saldırgan bir tavırla yazmışsın. Az da olsa o nedenle o kıvamda bir cevap verdim, yoksa amacım öyle rencide etmek falan değil.

Kanıtlarımı sundum. Bakmaya zahmet etmeyin sakın.
Heh. İlk 100'deki adamların obp'si 80'lerde mi sanıyorsunuz? 99.99999 obp'leri var. Ve bu işte obp inanılmaz önemli bir şey. Bende bu yıl sınava gireceğim ve normalde 5k'lık bir net yapsam obp'den dolayı(92) beni 2k geriye atacaktır. 78 obp en iyi ihtimalle 30-50k bandında geriye atmaz.

TYT fullerim TYT kısmı kolay ama AYT kısmı zor ilk ilk beş bine girebiliirim bence.
Şu sıralar be yapıyorsunuz denemelerde? Ve 12. Sınıf mısınız?

Heh. İlk 100'deki adamların OBP'si 80'lerde mi sanıyorsunuz? 99.99999 OBP'leri var. Ve bu işte OBP inanılmaz önemli bir şey. Bende bu yıl sınava gireceğim ve normalde 5K'lık bir net yapsam OBP'den dolayı(92) beni 2K geriye atacaktır. 78 OBP en iyi ihtimalle 30-50k bandında geriye atmaz.

O zaman Allah'a dua edelim de OBP lerimizi yükseltsin.

Heh. İlk 100'deki adamların OBP'si 80'lerde mi sanıyorsunuz? 99.99999 OBP'leri var. Ve bu işte OBP inanılmaz önemli bir şey. Bende bu yıl sınava gireceğim ve normalde 5K'lık bir net yapsam OBP'den dolayı(92) beni 2K geriye atacaktır. 78 OBP en iyi ihtimalle 30-50k bandında geriye atmaz.

Şu sıralar be yapıyorsunuz denemelerde? Ve 12. sınıf mısınız?

Evet denemeler iyi ya 95-100 civarı TYT 55-60 vivarı da AYT ama mezuna bırkırım büyük ihtimal.

Geri
Yukarı