7800 XT beklenmeli mi?

Bütçe
18k
Karar ver artık be adam 3 4 aydır konular açıyorsun 🤣 üstelik bütçen yükselmişti ne oldu? Bu arada arkadaşım RX 6600 aldı çok pişman olduğunu söylüyor AMD'lerin yazılım açısından. Ekran kartının kuracağı driver yarıda kalmış ve çoğu oyuna giremiyormuş. 3 4 kere Driver'ları silmiş ancak yine düzelmemiş yükleyemiyormuş söyleyeyim dedim. Daha 1 ay önce aldı PC'yi hiç memnun kalmadığını ve pişmanlık çektiğini söylüyor.
Eki Görüntüle 1771190

Arkadaş anakart bitiyor beni mi buluyor ben de anlamıyorum ki

Borcum harcım bitecek bütçe 36k oldu hala sistem bulamadım 😂

Son kez bekliyorum vallahi siparişi geçeceğim adamakıllı bir şey çıkmazsa elimde kalacak diye korkuyorum kaç aydır yeter 😂

Karar ver artık be adam 3 4 aydır konular açıyorsun 🤣 üstelik bütçen yükselmişti ne oldu? Bu arada arkadaşım RX 6600 aldı çok pişman olduğunu söylüyor AMD'lerin yazılım açısından. Ekran kartının kuracağı driver yarıda kalmış ve çoğu oyuna giremiyormuş. 3 4 kere Driver'ları silmiş ancak yine düzelmemiş yükleyemiyormuş söyleyeyim dedim. Daha 1 ay önce aldı PC'yi hiç memnun kalmadığını ve pişmanlık çektiğini söylüyor.
Eki Görüntüle 1771190
Dusmanima oneri yapmak istesem 3050 al derdim. Bence arkadaşlığını bir daha gözden gecir.

Eki Görüntüle 1771190

Aman bunlar da bitmiyor. Benzeri geçen sene foruma gelmişti "6600 XT aldım keşke 3050 alaydım ühü ühü" tamam dedim ver o kartı bana sana sıfır RTX 3050 alacağım eleman kayboldu. Çünkü o da biliyor ben o kartı kendi sistemime takar 0 sorun kullanırım, kendisi de Unlost FPS artırma videoları izlemeye devam eder.

Geri
Yukarı