7800x3D için sıvı soğutma önerisi

Kasam nzxt h9 elite WHİTE. Bütçe olarak 7 8 bin 9 10 bine kadarda çıkabilirim ancak bana 5 binlik Bi soğutucu önerirsiniz o işlemciye bu yeterli dersiniz onu almayı tercih ederim. Bütçem dahilinde olabildiğince uygun olabilecek şekilde öneri istiyorum. 5 binlik soğutucuyla bu iş olmaz en az 7 8 binlik şu soğutucu lar işini görür aşağısı olmaz dersiniz ona göre hareket edeyim yok o kadarına gerek yok işte şu x fiyatlı soğutucu da yeterli daha üstüne çıkmak zevk meselesi dersenizde ona göre öneri bekliyorum. Bide rgbsiz soğutucu olsun istemiyorum.
Attığım soğutucu yeterli daha iyisini ararsanız arctic 2 mevcut.

Kasam nzxt h9 elite WHİTE. Bütçe olarak 7 8 bin 9 10 bine kadarda çıkabilirim ancak bana 5 binlik Bi soğutucu önerirsiniz o işlemciye bu yeterli dersiniz onu almayı tercih ederim. Bütçem dahilinde olabildiğince uygun olabilecek şekilde öneri istiyorum. 5 binlik soğutucuyla bu iş olmaz en az 7 8 binlik şu soğutucu lar işini görür aşağısı olmaz dersiniz ona göre hareket edeyim yok o kadarına gerek yok işte şu x fiyatlı soğutucu da yeterli daha üstüne çıkmak zevk meselesi dersenizde ona göre öneri bekliyorum. Bide rgbsiz soğutucu olsun istemiyorum.

Alın geçin bir Liquid Freezer II. Görselliği çok önemsiyorsanız DeepCool LT720'nin beyazı da oldukça güzel bir ürün.
Düzeltme: Arctic'in de beyazı var diye biliyorum.

Son düzenleme:

RGB siz istemiyorum ustam varsa rgbli daha iyi olur

Arctic Liquid Freezer II 360 öneririm. Bir ara indirimde Inventus'ta 3800 TL'ye düştü o zaman aldım. Ryzen 5 5600 4.5 GHz OC yaparak kullanıyorum çoğu oyunda 55-60 derece.

Merhaba o rakam değil ama o rakama yaklaştık ;) Başlığın stresini almak adına paylaşım yaptık,

Beyaz olarak Bi öneriniz var mı

Bunların dışında
Not: Indirim kodu bu üründe de aktif edilmiştir.

Son düzenleme:

Hocam benim düz galahad 240 vardı pompa arızasından değişim yapacaklarmışta bu Trinity modeli düz galahad modelinden daha mı iyi.

Merhaba bende 7800x3D alacağım. Kasamın üst paneli 360mm sıvı soğutma desteklemiyor. Bana 240mm önerebilir misiniz ve yeterli olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı