7800x3D işlemci ekran kartsız CS2 oynatır mı?

İdare etsem yine iyidir bilgisayarın açılmamasından :D

Tabii ki. Ama öyle ekran kartı bütçene etki etmeyecek 1K'n falan varsa ucuz yollu RX 460 gibi bir kart alınıp daha performanslı takılınabilir. Hem her ihtimale karşı yedek GPU görevi görür.

7800X3D Güçlü bir işlemci aslında. CS2'de İşlemci odaklı olduğu için oynatır diye düşünüyorum. Gerçi eski cs'de böyleydi, yenisinde ekran kartı gereksinimide arttı galiba.

Tabii ki. Ama öyle ekran kartı bütçene etki etmeyecek 1K'n falan varsa ucuz yollu RX 460 gibi bir kart alınıp daha performanslı takılınabilir. Hem her ihtimale karşı yedek GPU görevi görür.
Ben artık direkt 4080 istiyorum. O kadar uzun süre ekran kartsız yapamam ki. Çok teşekkür ederim yine.
7800X3D Güçlü bir işlemci aslında. CS2'de İşlemci odaklı olduğu için oynatır diye düşünüyorum. Gerçi eski cs'de böyleydi, yenisinde ekran kartı gereksinimide arttı galiba.
Sanırsam evet

Aynen dediğim Süper,4080 yazmışım,gerçi 4070 Ti süper de yeter bana.:D

Super serisinden dilediğini alabilirisn keyfine kalmış. Super olmayan high-end kartlar ise f/p özelliklerini 1,5 sene sonunda kaybettiler artık.

RTX 5000 serisinin sesi duyulmaya başladı yani bugün 80K verip RTX 4090 alırsan 6 ay sonra NVIDIA'nin 5080'e onu nasıl dövdürdüğünü ve eziklettiğini izlersin.

Super serisinden dilediğini alabilirisn keyfine kalmış. Super olmayan high-end kartlar ise f/p özelliklerini 1,5 sene sonunda kaybettiler artık.

RTX 5000 serisinin sesi duyulmaya başladı yani bugün 80K verip RTX 4090 alırsan 6 ay sonra NVIDIA'nin 5080'e onu nasıl dövdürdüğünü ve eziklettiğini izlersin.
Harbi öyle,insanlar doyumsuz

Harbi öyle,insanlar doyumsuz.

RTX 5000 ile alakalı elimde dişe dokunur bir şey olsa bugün alttan gir sonra satar geçersin diyeceğim o da yok. Tek dişe dokunur bilgi yapay zeka hızlandırıcı çiplerinin geleceği.

Fakat bu da oyunlarda kullanılacak mı yoksa sadece iş odaklı mı olacak bilmiyorum. Malum kimse RTX 4000 serisine Frame Generation getireceklerini ve 3000 serisine vermeyeceklerini tahmin edememişti.

Geri
Yukarı