7900 XT sistem için monitör tavsiyesi

okanogan

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar.

AMD RX 7900 XT 20GB monitörüm var. Tamamen oyun amaçlı bir monitör arayışındayım. İncelediğim testlerde kartın 4K performansı 144Hz monitörler için çok yeterli gelmedi ortalama 80-90 FPS almış güncel oyunlarda. Sizce hangi çözünürlüğü tercih etmeliyim?

2K mı 4K mı daha uygun olur? Gelecekte çıkacak oyunlar açısından da bu kart 4K için yeterli olur mu bilemedim size sormak istedim.

4K için Samsung Odyssey 32 inch 4K UHD monitör düşünüyordum ama 4kya girme 2K al derseniz o tarafta bir araştırmaya girişeceğim.
Şimdiden teşekkürler...

Yani 2K için çok yüksek FPS'ler alırsınız hocam o kartla. Uzun yıllar götürür sizi. Ama 4K için tam anlamıyla böyle konuşamam. Şu an için tamam ama 2 yıl sonrası meçhul.
Ben de benzer kaygılardan emin olamadım hocam şuanki testlerde bile güncel oyunlar 80-90 fps alıyor bu kartta 2 sene sonra 30-40lara inerse 144hz 4k monitör almanın pek esprisi olmayacak gibi o zaman

Ben de benzer kaygılardan emin olamadım hocam şuanki testlerde bile güncel oyunlar 80-90 fps alıyor bu kartta 2 sene sonra 30-40lara inerse 144hz 4k monitör almanın pek esprisi olmayacak gibi o zaman.
Biraz öyle hocam. Uzun ömürlülük açısından ben 2K bir monitörün yeterli olacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı