7900 XTX gaz sızıntısı gibi ses geliyor

TheBlein

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İş Sağlığı ve Güvenliği
Merhaba iyi sosyaller. Sapphire Nitro+ 7900 XTX ekran kartım var. Far Cry 6 oynuyorum oyundayken hafif gaz sızıntısı gibi ses çıkarıyor. Oyunda ESC basıp menüye gelince ses duruyor. Sadece oyundayken oluyor. Bir zararı var mıdır?

Merhaba iyi sosyaller. Sapphire Nitro+ 7900 XTX ekran kartım var. Far Cry 6 oynuyorum oyundayken hafif gaz sızıntısı gibi ses çıkarıyor. Oyunda ESC basıp menüye gelince ses duruyor. Sadece oyundayken oluyor. Bir zararı var mıdır?
Bobin sesi olabilir mi? Çok güç çeken kartlarda oluyor genelde.

Coil whine sesi hocam. Yüksek devirlerde olabilir. Herhangi bir sorun teşkil etmez. Sadece ses yapar. Tüm kartlarda olabilir biraz şans işi. Bende de arada oluyor.

Coil whine sesidir, çok rahatsız edici düzeyde ise garantiye yollayın. Ayrıca bu durumun bir zararı yoktur.

Sağ olun hocam yok kulaklık takılı olduğu için duymuyorum zaten bir ara çıkarmıştım öyle duydum.

Geri
Yukarı