7900x3D için güç kaynağı tavsiyesi

Smtylmz89

Centipat
Daha fazla  
İşlemci
7900x3d
Merhaba, bugün yeni 7900x3D aldım. Bununla birlikte ekran kartım 4060 Ti 8 GB anakart olarak MSI Gaming B650 Wi-Fi anakart kullanacağım. Daha önceki kasamda 600W Bronze sertifikalı güç kaynağı bulunuyor. Bunu kullanmaya devam etmeli miyim? Pcbuilds'te yeterli görünüyor ancak emin olmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, bugün yeni 7900x3D aldım. Bununla birlikte ekran kartım 4060 Ti 8 GB anakart olarak MSI Gaming B650 Wi-Fi anakart kullanacağım. Daha önceki kasamda 600W Bronze sertifikalı güç kaynağı bulunuyor. Bunu kullanmaya devam etmeli miyim? Pcbuilds'te yeterli görünüyor ancak emin olmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Marka ve modeli nedir? W olarak yeterli.

power supplyniz gerçek 600w ise sorun çıkarmayacaktır. max anlık 160w çekebilir. ekran kartınız da aynı şekilde 160w civarı. fakat eskiyen güç kaynakları veya sahte güç kaynakları sistem bileşenlerine de zarar verebilirler. böyle bir sistem toplanıyorsa işi riske atmamak için ileriye dönük 80plus gold sertifikalı kaliteli bir güç kaynağı alınabilir. 850w civarı güzel olur. FSP-Corsair-Thermaltake-Zalman-Highpower(GD Serisi) vb tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı