7900XTX nasıl takilir?

Onimusha

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu nasıl takilir? O yandan sarkan yeri takayim mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 57
  • image.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 49
Driver timeout aliyorum. Tekrar cikarip takin kismina dustum. Acaba dedim bu mu sikinti. Demek ki degilmis.

Arkadaşlar bu nasıl takilir? O yandan sarkan yeri takayim mi?

Evet takın, 8x3 pin girişleri var. 3 girişede takmalısınız. Ayrıca PSU'dan ne kadar fazla kablo çekerseniz o kadar iyi olur, daha az yük biner. Mümkünse her pine ayrı ayrı 3 kablo çekerek bağlantı yapın. Yoksa 2 tane de olur.

Hocam hazir sistem aldim oyle yapmislar pek bilgim olmadigindsn ellemedim. GPU taktim onada sukur. Susn icin AMD pismanlik gibi

Hocam hazir sistem aldim oyle yapmislar pek bilgim olmadigindsn ellemedim. GPU taktim onada sukur. Susn icin AMD pismanlik gibi
AMD'nin pişmanlık olup olmayacağı sizin kullanım amacınıza göre değişir, eğer sadece oyun amaçlı kullanacaksanız AMD ile pişmanlık yaşayacağınızı düşünmüyorum eğer render ve teknolojik özellikler gerektiren işler yapıyorsanız pişmanlık duyacaksınız maalesef, o yüzden baştan sistem alırken doğru tercih yapmak önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…